DozY

Ebay.co.uk

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki esu žalias tokiose parduotuvėse kaip ebay.co.uk ir noriu paklausti jei aš bidinu už koki nors daiktą už mano vieną bidą nenuima man iš kortelės pinigų nusiperku jei laimiu aukciona? Ir ką daryti jei laimi aukcioną ką tada daryti? Ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu žalias tokiose parduotuvėse kaip ebay.co.uk ir noriu paklausti jei aš bidinu už koki nors daiktą už mano vieną bidą nenuima man iš kortelės pinigų nusiperku jei laimiu aukciona? Ir ką daryti jei laimi aukcioną ką tada daryti? Ačiū

 

Labas, bidini - nenuima. Laimi akcijona - nuima tik tiek, kiek statei (dar priklauso ar pardavėjas prašo už šhippingą ką nors). Parašyta kas - tą pridėk prie sumos su kuria laimėjai, tai bus visa suma.

Jai laimi - pervedi pinigus už kiek ir kur prašo (e-maile ar pan). :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten viskas palygint paprasta :) kaip ir sako moo, uz statymus niekas "nemusa" cia ne lietuviski tie aukcioneliai kur budavo po lita uz statyma. Kai laimi aukciona, parodo tua saskaita kurioje buna parasyta i koki adresa sius (toks koks paypale nurodytas arba koks ebay uzregistruotas), kokia preke pirkai uz kiek ir kiek uz siuntima. tada paspaudi kad viskas ok ir su paypal sumoki. seip patarimas - jei statai bandyk statyti per paskutines na... ~30-15 sek. ir nestatyk tik biski sekancia pakopa o statyk kur max bid yra, tai nusako kiek tu daugiausia mokesi uz preke ( UZ PREKE, ne uz preke+siuntima) ir tada ziurek, kaip tik taip uzvakar apstaciau kazka, likus 30 sekundziu staciau max bid 6 svarai (tuometine kaina buvo ~3.50 svaro) ir maciau kaip iskarto po mano pastatymo vel kazkas pastate. bet kadangi as aukstesni buvau uzmetes, tai man iskarto vel uzmete aukstesni ir as pasiemiau ta preke :)

 

-sekmes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.