codex

del zaidimu irasymo

Rekomenduojami pranešimai

Parsisiunciau fight night champion ji isirasiau per imgburn i verbatim dvd-r dl diska.Bet kai idejau i xbox 360 tai man tik xbox 360 paveiksluka ismete ir viskas.Nezinau ka jau daryt 8 litus i bala ismeciau ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as irgi paisiskusiu , rasant per imgburn rasant ismeta erora , mazdaug kai buna apie 50 procentu arba jau irase zaidima , vyksta kazkokie paskutiniai rasymai ismeta erora ir tik dvd gadina . kas cia gali buti ? ant tokiu zaidimu kaip naruto arba dragon ball ,. kiti be problemu. tuos layer tikrinau viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia rasyti i DVD+R DL diskus, turi but pliusas, o ne minusas

 

pas man ir yra DVD+R DL diskai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiunciau fight night champion ji isirasiau per imgburn i verbatim dvd-r dl diska.Bet kai idejau i xbox 360 tai man tik xbox 360 paveiksluka ismete ir viskas.Nezinau ka jau daryt 8 litus i bala ismeciau ;/

 

O tai koks pas tave fw?nes jei senas fw tai xboxas ir nepaleidžia naujesnių žaidimų (nors tas FNC aišku ne iš pačių naujausių)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai koks pas tave fw?nes jei senas fw tai xboxas ir nepaleidžia naujesnių žaidimų (nors tas FNC aišku ne iš pačių naujausių)...

 

gali buti del to.O kaip galima suzinoti koks FW pas mane? Redagavo codex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti del to.O kaip galima suzinoti koks FW pas mane?

 

Kada paskutinį kartą flešinai savo konsolę arba koks paskutinis paties įsirašytas žaidimas kuris veikė (na tarkim kokių 2010 ar 2011metų)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada paskutinį kartą flešinai savo konsolę arba koks paskutinis paties įsirašytas žaidimas kuris veikė (na tarkim kokių 2010 ar 2011metų)?

 

as jau gavau nuflesinta tik nezinau kurios versijos .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.