Dwėsk

X360 Freeze/Crash

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, iškilo tokia problemėlė... Žaidžiant žaidimus random'u pradėjo freezintis (vaizdas pakimba, kaip screenshot ;D ) iš niekur nieko, kartais galiu pažaist 5 min, kartais 2h ir nieko nebuna, nesuprantu kodėl taip gali būti, xboxas 2010-05 gamybos, naudotas tikrai nedaug ir nedažnai, iš pradžių viskas ėjosi kaip per sviestą, dabar tai pradėjo kilt problemų. Pas mane neflashintas xbox, žaidžiu žaidimus keldamas iš pc per usb (XBLA ir Games on Demand), viską leidžiu iš HDD, seniau tie patys žaidimai puikiai eidavo, dabar prasideda nesamonės, nesuprantu kas darosi, baisu net toliau kažką žaist kad nesugestų kas. Gal kam panaši situacija buvo ir žinot kas maždaug čia yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškilo tokia problemėlė... Žaidžiant žaidimus random'u pradėjo freezintis (vaizdas pakimba, kaip screenshot ;D ) iš niekur nieko, kartais galiu pažaist 5 min, kartais 2h ir nieko nebuna, nesuprantu kodėl taip gali būti, xboxas 2010-05 gamybos, naudotas tikrai nedaug ir nedažnai, iš pradžių viskas ėjosi kaip per sviestą, dabar tai pradėjo kilt problemų. Pas mane neflashintas xbox, žaidžiu žaidimus keldamas iš pc per usb (XBLA ir Games on Demand), viską leidžiu iš HDD, seniau tie patys žaidimai puikiai eidavo, dabar prasideda nesamonės, nesuprantu kas darosi, baisu net toliau kažką žaist kad nesugestų kas. Gal kam panaši situacija buvo ir žinot kas maždaug čia yra?

 

Man su maniskiu jasperiu pora kartu buvo toks dalykas pasitaikes ant skirtingu zaidimu . bet iki siol xas veikia kuo piukiausiai :) . Ir net nezinau del ,ko nes buvo ir is disko pakibes ir is hdd . P.S. visus kartus pakibo zaidziant per agp kabeli :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Blem jūs nesirinkite post, o šeip pabandyk atsisukti dėže ir viduje prapūsti ir laidukus paklibint :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu katik dvi valandas maždaug žaidžiau Gears of War 2 originalą ir puikiai žinokit viskas veikė, o va Gears 3 beta žaidžiau prieš tai tai dar meniu bunant pakibo, tas pats buvo ir su black ops ir pora kitų žaidimų kurie prieš tai veikė, tai gal čia šeip su GoD tik, manau kai dashboardas naujas išeis ir nusiflashinsiu viskas ok bus :rolleyes: bet negaliu buti tikras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tuo tai pilnai tikiu, bet keista kad seniau toks žaidimas kaip Alan wake puikiai žaidėsi, o dabar ir tasai pastringa, keista...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tuo tai pilnai tikiu, bet keista kad seniau toks žaidimas kaip Alan wake puikiai žaidėsi, o dabar ir tasai pastringa, keista...

 

 

Cia jau 100% aš įsitikinęs, kad žaidimai kalti, leisk spėsiu, keli per modio? :)

 

Modio nemėgsta didelių failų, ir inkelia su klaidom. Kelk per Xtaf. :dribble:

 

Ne į temą

Jei suklydau atsiprašau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu ne, keliu per XTAF, nes per modio išvis ten rašo arba corrupted arba jungiantis geimui juodas ekranas buna, šeip sakau viskas pradžioj gerai buvo, dabar prasidėjo vėjai :)

 

Oh wow, čia vistik ne geimai, o kažkas kitka, šiandien ryte ramiai įsijungiu, žiuriu o LA NOIRE video, žiuriu žiuriu tą video, pyst crashas... Poto pamėginau scart ir component pajungt, tai lygiai tas pats buvo net sėdint dashboarde, tačiau dabar palikęs esu xboxą su išimtu hdd ir tiesą pasakius nėra jokio freezo, tai b***** negi hdd reiks keist?

 

Įmanoma, jog kišdamas visokius GoD/profilius/XBLA, supisau kietą diską?

 

Žodžiu dabar suformatinau HDD ir recoverinu gamertagą, jei freezins toliau lauksiu atsakymų, sukuriau temą, nes galvojau kad kažkam panaši ar tokia pati problema buvo ir pasidalintų info ar susitvarkė ir pan. :dribble:

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai neturejo tai sugadinti tavo HDD. Garantinis dar yra? Siulyciau nest, lai taiso. Gal brokuotas HDD bus papuoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.