Puodelis

Neužkrauna vieno tinklapio..

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki vyrai , vat man iškilo kaip ir problema, po windows'o perrašymo (buvo xp , dabar win 7) man neužkrauna būtent vieno tinklapio "www.demotyvacija.lt" , nesuprantu kodėl, prieš perinstaliavimą laisvai užkraudavo tačiau dabar neužkrauna ... kaip ištaisyti šią problemą ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir gerai, nėra ten ko demotyvacijoj sėdėt... :)

O šiaip, tai kitą naršyklę atsisiųst pamėgink ar perinstaliuot dabartinę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir gerai, nėra ten ko demotyvacijoj sėdėt... :)

O šiaip, tai kitą naršyklę atsisiųst pamėgink ar perinstaliuot dabartinę.

 

 

bandžiau, internet explorer, firefox bei chrome , neužkrauna vis tiek ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandžiau, internet explorer, firefox bei chrome , neužkrauna vis tiek ..

 

Tada negaliu niekuo padėt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man pan buvo su microsoft.com, padejo win perinstaliavimas is kito cd, krc kita win7 versija isirasyk!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal narsykle pati blokuoja arba ugniasiene, ar antivirusine? nebandei ten pasiknaisioti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal narsykle pati blokuoja arba ugniasiene, ar antivirusine? nebandei ten pasiknaisioti?

 

 

Firewall'ą ir antivirusą buvau išjungęs , tačiau nepadeda, o pačioje naršyklėje tai nlbj žinau kur ieškoti ;/ ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kiek pamenu mano grupiokui nejo yeiti y linkomanija, o visi kiti psl veike, bet žinok nepamenu ar jis tą bėdą išsprendė ar ne, pabandyk paieškoti info internete, jei turėsiu laiko aš pats pažiūrėsiu, o jei nieko neišeis tai jaučiu kad gausi persirašyti wondowsus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

abejoju ar kas pavyks, bent man nei ugniasienes isjungimas, nei ivairiu narsykliu nustaymu keitimas, krc viska isbandziau, kol nusprendziau kad su mano pc viskas ok, o neveikia pats tinklapis, toliau ir nesigiinau, ir taip kokia puse metu, kol naujai parsisiunciau winxp, nuo tada viskas veikia!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir būna su tais "piratiniais" windowsais. O gali pakopint screena, kaip tau ten išmeta ką kai neužkrauna, ar tiesiog neranda nuotolinio serverio? Taip lyg nebūtų visai interneto ryšio. Dar vienas dalykas gali būti interneto protokolo nustatymai gali neatitinkt tavųjų windowsu, bet nemanau. Gali pasiskambint interneto tiekėjams ir paaiškint konkrečia situacija, šie nuotoliniu būdų gal padės, bet vėl gi ar apsimoka :thumbup: Sutikčiau, kad dėl šito kalti windows .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.