blynda

notebook pirkimas iki 2000Lt

Rekomenduojami pranešimai

sveiki norejau paklaust ar apsimoka toki notebooka asus pirkt man reiktu (muzikai , filmams , internetui , zaidimams pazaist ) . Ar uz kokia panasia kaina gal galit ka paiulit .

 

dekui uz atsakymus ir pasiulimus :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimams pazaist

Jei daug žaisti ruošiesi tai stacionarų pc rinkis arba konsolę :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei daug žaisti ruošiesi tai stacionarų pc rinkis arba konsolę :rolleyes:

 

turiu xbox360 bet noriu loptopo . o acer girdejau lievai surinkti buna .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip seniau turėjau acer laptopą tai dėl surinkimo kokybės nesiskundžiau,o dėl kokybės teko dar IBM t45(tiksliai modelio nepamenu) laptopą turėti tai kokybė tikrai istrigo man,žiauriai kokybiškai pagamintas buvo ir labai tvirtas.Žiurėk lenovo kompus (IBM dabar tapo lenovo) jie manau turėtų būti kokybiški.O dėl pc iki 2000lt tai aš va toki imčiau

DELL Inspiron N5010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki norejau paklaust ar apsimoka toki notebooka asus pirkt man reiktu (muzikai , filmams , internetui , zaidimams pazaist ) . Ar uz kokia panasia kaina gal galit ka paiulit .

 

dekui uz atsakymus ir pasiulimus :thumbsup4:

 

as sios serijos laptopa pirkau tik pas mane tas lievesnis varijantas su pentium dual core 2.0ghz 2gb ram 320gb hdd ati radeon 5470 tai zaidimus sitas visai normaliai tempia tokius kai gta4, nfs 2010, tai ka kalbet apie tavo jau turbut galesi ant max grafikos lost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as sios serijos laptopa pirkau tik pas mane tas lievesnis varijantas su pentium dual core 2.0ghz 2gb ram 320gb hdd ati radeon 5470 tai zaidimus sitas visai normaliai tempia tokius kai gta4, nfs 2010, tai ka kalbet apie tavo jau turbut galesi ant max grafikos lost.

 

 

o kaip surinkimo kokybe ? patvarus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ati 5470 ir 6370 yra gan panasios videoplokstes, skirtumas ~10%, greita palyginima galima rasti cia (zr 169 ir 170 vietas)

 

Istrauka is 6370 apraso:

 

As the HD6370M is just a renamed HD5470, the performance is equal to the older card. Therefore, demanding games can be played fluently in low detail settings and resolutions. Casual games like Fifa 11 or the Sims 3 should also be playable in medium settings.

Redagavo tralialia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na neblogas procas jame, HDD pakankamai didelis. Gali tik ramų pritrūkti, nes tik 2GB. Bet gali betkada dasidėti. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na neblogas procas jame, HDD pakankamai didelis. Gali tik ramų pritrūkti, nes tik 2GB. Bet gali betkada dasidėti. :whistling:

 

 

bet vaizdo korta zymei galingesne nei asus kompiuteri . o procesoriu man rodos silpnesnis nei asus kompiuteri tj ka patarumet rinktis tarp asus ir lenovo ? ar gal koki kita modeli uz tokia kaina zinot ? ir kaip del pirkimu lizingu , apsimoka ?

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet vaizdo korta zymei galingesne nei asus kompiuteri . o procesoriu man rodos silpnesnis nei asus kompiuteri tj ka patarumet rinktis tarp asus ir lenovo ? ar gal koki kita modeli uz tokia kaina zinot ? ir kaip del pirkimu lizingu , apsimoka ?

 

Lizingu pirkt niekada neapsimokejo. Kaip gali apsimoket pirkt, kai permoki? Gali dar www.skytech.lt pasidairyt, beveik viskas perkant internetu pigiau nei 1a.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaizdo korta zymei galingesne nei asus kompiuteri .o procesoriu man rodos silpnesnis nei asus kompiuteri tj ka patarumet rinktis tarp lenovo ir asus ?

 

lenovo http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_essential_v570_ru/5800090/

 

asus http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/asus_x52jt/5311002/

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaizdo korta zymei galingesne nei asus kompiuteri .o procesoriu man rodos silpnesnis nei asus kompiuteri tj ka patarumet rinktis tarp lenovo ir asus ?

 

lenovo http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/lenovo_essential_v570_ru/5800090/

 

asus http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/asus_x52jt/5311002/

 

Jeigu zaisi zaidimus tai lenovo atrodo geriau, nors ramu truksta.Tame Asus video korta tai visiska meslo kruva. i serijos procesoriai savyje turi integruota video korta, intel HD 3000 (ir lenovo ir tas asus turi). Ir ta integruota korta yra tokio pacio nasumo kaip ta papildoma asus korta, tai as nesuprantu koks tikslas ja isvis buvo papildomai det :D

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.