TMe

Dėl Activate.iso

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

vakar išsikepiau Dirt3 ir pamiršau nusipatchint, nes mano boxius skaito tik wave 2 ( nž kelinta čia FW 1.4 turbūt? ).

Mano problemos dar nesibaigė. Šiandien pasisiunčiau shift 2, tačiau laptope kažkodėl neina man įrašyt wave patcher. Tad pradėjau ieškoti kito kelio. Radau activate iso.

Tai vat kodėl rašau.

Jei mano boxius skaito wave 2, o dirt3, net nežinau kelintos wave, įdėjus activate iso ir poto dirt3 turi veikti? Nes man neveikia.

Ar activate iso paskirtis nupachintus žaidimus žaisti ant nauju FW?

Tikiuosiu supratot klausimą.

 

 

 

Ne į temą

Norint atsinaujinti FW būtina vešti meistrui? Ar nesunkiai įmanoma tai padaryti? Paaiškinti neprašysiu. ;)

 

 

 

 

Ne į temą

Taip pat norėjau paklausti. Ką daryti jei išorinem HDD ~100GB laisvos vietos, bet keliant ISO failą kuris užiima ~7,5GB jo neleidžia įkelti ? Rašo, kad nepakanka vietos.

 

 

Dėkui už atsakymus. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad galėtum naudoti activate.iso reikia, tikriausiai, nors jau gerai nebepamenu, bet mano yra 1.6 fw ir prieš tai nebuvo jokių sukurtų activate.iso, todėl ir sakau, kad reik bent minimum 1.6 fw. Tad jei tokios neturi nelabai ir pasinaudosi activate.iso pagalba, o 2 wave ir yra 1.4 fw.

Atsinaujinti laisvai gali ir pats, jei gaudais kažkiek kompuos, dar priklausomai nuo to, koks yra tavo dvd romas, bet manau problemų neturėtų kilti :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad galėtum naudoti activate.iso reikia, tikriausiai, nors jau gerai nebepamenu, bet mano yra 1.6 fw ir prieš tai nebuvo jokių sukurtų activate.iso, todėl ir sakau, kad reik bent minimum 1.6 fw. Tad jei tokios neturi nelabai ir pasinaudosi activate.iso pagalba, o 2 wave ir yra 1.4 fw.

Atsinaujinti laisvai gali ir pats, jei gaudais kažkiek kompuos, dar priklausomai nuo to, koks yra tavo dvd romas, bet manau problemų neturėtų kilti :rolleyes:

 

Taip activate.iso veikia tik nuo FW1,6,o senesnėms fw versijoms lieka tik 360 wawes patcher programėlė... Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip activate.iso veikia tik nuo FW1,6,o senesnėms fw versijoms lieka tik 360 wawes patcher programėlė...

 

Kad nekurti naujos temos tai klausiu čia.

Įsijungiu wave patcherį, spaudžių siūstis wave failus, siunčia ir meta, kad wave* data is ocorrupted.

Bandžiau ant kito pc installint wave patcherį, meta errorus ir neduoda installint. Ką daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.