tadas444

Xbox 360 RROD 0022

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, mano xboxas gavo RROD dega 3 raudonos lempos o antras kodas yra 0022, gal kas zinot kaip tai reikia sutaisyti. beto pastebejimai: tai kad padirbus xboxui kokias 5 minutes GPU redijatorius yra labai karstas. taigi laukiu protingu ziniu ir patarimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mano xboxas gavo RROD dega 3 raudonos lempos o antras kodas yra 0022, gal kas zinot kaip tai reikia sutaisyti. beto pastebejimai: tai kad padirbus xboxui kokias 5 minutes GPU redijatorius yra labai karstas. taigi laukiu protingu ziniu ir patarimu.

 

Na tai overheat'as. Gali arba daryt xclamp'a, arba perlituot gpu. Na dar gali imt Jasper, čia idealiausias variantas būtų.

 

P.S Jei ką daryk Team Hybrid Xclamp :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai overheat'as. Gali arba daryt xclamp'a, arba perlituot gpu. Na dar gali imt Jasper, čia idealiausias variantas būtų.

 

P.S Jei ką daryk Team Hybrid Xclamp :D

 

nu jasper tai butu gerai bet cia man netinka, o gal zinai ar padetu sitas taisymas
ir cia to pacio tesinys
nes yrangos tai panasios turiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jasper tai butu gerai bet cia man netinka, o gal zinai ar padetu sitas taisymas

ir cia to pacio tesinys
nes yrangos tai panasios turiu.

 

Na čia turbūt perlitavimas. Jei sugebėsi tai pirmyn, sutaupysi 80 litų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia turbūt perlitavimas. Jei sugebėsi tai pirmyn, sutaupysi 80 litų :D

 

nu perlitavimas tai kai ten nukelia gpu ir atnaujine rutuliukus vel ji prilituoja, o cia kazkas biski kitaip tai kad nzn ar pvyks beto paziurejau mano antgalis yra persiauras cia reikia labai plataus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu perlitavimas tai kai ten nukelia gpu ir atnaujine rutuliukus vel ji prilituoja, o cia kazkas biski kitaip tai kad nzn ar pvyks beto paziurejau mano antgalis yra persiauras cia reikia labai plataus.

 

Aš tau siūlau daryt kaip aš. Savo xenon'a (lavona su rrod'u) dalim paleidau gavau apie 300lt, prisidėjau 80lt ir jasperi paemiau :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tau siūlau daryt kaip aš. Savo xenon'a (lavona su rrod'u) dalim paleidau gavau apie 300lt, prisidėjau 80lt ir jasperi paemiau :D.

 

be tai jauciu ilgai pardavinejai, o beto jasperi pigiai gavai pasiseke nes ziurejau ju kainos tai apie 500lt svyruoja. Seip tai as pats galvoju reikia sutvarkyt ir kuo greiciau prastumt, o tada imt jasperi arba slima. Redagavo tadas444

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

be tai jauciu ilgai pardavinejai, o beto jasperi pigiai gavai pasiseke nes ziurejau ju kainos tai apie 500lt svyruoja. Seip tai as pats galvoju reikia sutvarkyt ir kuo greiciau prastumt, o tada imt jasperi arba slima.

 

Nereikia pirkt elite. O pardaviau per savaite. Reik smegenų turėt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man jau tris kartus buvo rrod per 2 metus, bet isjungdavau laidus isnaujo perkisdavau ir viskas veikia, bet noriu paklaust ka daryt? ar jis man jau viskas greit uzlus?

 

 

Is anksto dekui uz atsakymus :dance:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man jau tris kartus buvo rrod per 2 metus, bet isjungdavau laidus isnaujo perkisdavau ir viskas veikia, bet noriu paklaust ka daryt? ar jis man jau viskas greit uzlus?

 

 

Is anksto dekui uz atsakymus :dance:

 

kiek lempučių degė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

La.Senai usiimu taisimu RROD.Eksperemento budu paviko pataisit daug XBOX360.Galiu ish patirtes pasakit kad sutvarkit imanoma.Svarbu

prakeitint su statibiniu fenu(bet su to kuris turi temperaturos reguliatoriu)GPU su temperatura 220-260laipsniu apie 3-5min pastovei judinant fena kad nebutu venai vetoi.

Per kaitinima jokiu atveju negalima lest GPU kad nesujudint.Poto dot gerai atausht.

Na o toliau svarbiausias dalikas-perdarit aushinima.Pastos keitimas,ir papildomu radiatoriu pritaikinimas.Dar reikia uzklijot su aliuminio lipna josta gpu radiatoriu,jaigu ner galima su kartonu ir usabdarint visos plishius balto adapterio.Taip paviko temperaturos sviravima nuo 20->98laipsniu sumazint iki 20->60laipsniu.

post-31702-0-85814900-1311841283_thumb.jpg

post-31702-0-12530700-1311841295_thumb.jpg

Redagavo alvinaslt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek lempučių degė?

 

3, bet man jis net nekarstas buvo as jy pakeles turiu ant dvd disku dezuciu visus grajus y hdd rasau ir vakar viskas ok buvo siryt isijungiu rrod sviecia isjungiau laidus isnaujo perkisau ir vel veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3, bet man jis net nekarstas buvo as jy pakeles turiu ant dvd disku dezuciu visus grajus y hdd rasau ir vakar viskas ok buvo siryt isijungiu rrod sviecia isjungiau laidus isnaujo perkisau ir vel veikia.

 

Nedakištas maitinimo bloko laidas į boxą..man irgi žinok taip buvo lošiu..lošiu ir staigei 3 lemputės raudonos pasirodė.. pažiuriu laidus viskas ok atrodo paskui paspaudžiau biški maitinimo bloko laidą ir veikė vėl..Manau tą paty ir tau reikėtu pamegint kai užsidegs..Sekmes. :D Redagavo multikist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedakištas maitinimo bloko laidas į boxą..man irgi žinok taip buvo lošiu..lošiu ir staigei 3 lemputės raudonos pasirodė.. pažiuriu laidus viskas ok atrodo paskui paspaudžiau biški maitinimo bloko laidą ir veikė vėl..Manau tą paty ir tau reikėtu pamegint kai užsidegs..Sekmes. :D

 

dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.