tVenc

iXtreme LT+ 1.9

Rekomenduojami pranešimai

Taigi turiu jasper konsolę, nufleshinta LT+ 1.0, turiu key. Gavau key iš meistro. Taigi noriu pats nusifleshint konsolę, ar labai sunku pirmą kartą fleshint kai turiu key? Kokių įrankių reikia? Ar reikia išardyt dvd-romą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra gidas kaip flašinti reikia ir kokių įrankių reikią. Dvd-romo ardyti nereikią reikią tik xbox 360 išardyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau tą gidą. Yra tikimybė sugadinti xboxą fleshinant?

 

Gali lazeri sudegint jei lite-on ,bet jei reike pagalbos as tau galiu padet nuflashint tik parasyk man i skype (rasi mano profili)

 

Manau yra, nes draugas flashindamas sudegino savo Jasperi

 

Tu tik nespank

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali lazeri sudegint jei lite-on ,bet jei reike pagalbos as tau galiu padet nuflashint tik parasyk man i skype (rasi mano profili)

 

Gal ir man padetum? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir man padetum? :D

 

Ne į temą

Parasyk i skype.
Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali lazeri sudegint jei lite-on ,bet jei reike pagalbos as tau galiu padet nuflashint tik parasyk man i skype (rasi mano profili)

 

 

Tu tik nespank

 

Paklausk SleepyFan'o spangale tu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokius jus cia dabar softa naujindami lazerius deginat? :DDDDDDDD

Flashinant xboxa turint key nera jokios tikimybes sugadint, susprogdint, ar dar ka ten padaryt xboxui. Nebent rankos kreivos elektra i cdrom nuo 220V pajungia ;)

Flashini nepavyko, zinai kad atlikai gerai bandyk dar cdromo nesukalsi. Jei ir sukalsi nunesi meistrui jis irasys softa jei taip nesigauna.

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokius jus cia dabar softa naujindami lazerius deginat? :DDDDDDDD

Flashinant xboxa turint key nera jokios tikimybes sugadint, susprogdint, ar dar ka ten padaryt xboxui. Nebent rankos kreivos elektra i cdrom nuo 220V pajungia ;)

Flashini nepavyko, zinai kad atlikai gerai bandyk dar cdromo nesukalsi. Jei ir sukalsi nunesi meistrui jis irasys softa jei taip nesigauna.

 

flashinant imanoma sudeginti lazeri, cia daugiau ant FAT modelesiuose stovinciu dvdromu, todel verta atjungti lazeri pries tai darant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokius jus cia dabar softa naujindami lazerius deginat? :DDDDDDDD

Flashinant xboxa turint key nera jokios tikimybes sugadint, susprogdint, ar dar ka ten padaryt xboxui. Nebent rankos kreivos elektra i cdrom nuo 220V pajungia ;)

Flashini nepavyko, zinai kad atlikai gerai bandyk dar cdromo nesukalsi. Jei ir sukalsi nunesi meistrui jis irasys softa jei taip nesigauna.

 

Patikek manim, tokiu esu mates kur patys flesinosi... ir key pameta ir ji istrina, ir neta pusia matinima pajungia sudegina pcb dvdromo, ir jungtis islauzo... neisivaizduoji kokiu shudarankiu buna...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai apie tuos net nesneku :thumbsup4:. Bet tai vistiek tada man nedaeina kaip lazeri sudegint. Gi blem gi nepakeiti tu tos sroves kad sudegint lazeri.

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.

turiu xbox360 su pacia pirmaja LT versija (ta kur po 1.6 isejo). CDROM LITEON. Noreciau atnaujinti i naujausia. Parekomenduokit zmogu Kaune, kuris tai galetu padaryti, viska - nuo pradzios iki galo, pries tai dashboard atnaujintu su originale FW, paskui nauja LT 1.92 irasytu ir dar ka ten reik :D Matau ka Playmanija tai daro, bet miestas Vilnius, uztruks ilgai, gal kas Kaune padarytu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklaust ar vis dar reikes naudot abx360 ar galesiu rasyt tiesiai i kompakta ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklaust ar vis dar reikes naudot abx360 ar galesiu rasyt tiesiai i kompakta ?

 

Jei cia apie ap2.5, tai jo reikes, argi sunku pries kepant diska per abgx'a praleist? Aisku jei LIVE naudoji, tai visada butinai naudok abgx'a. Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.