Chuck Norriss

League of Legends

Rekomenduojami pranešimai

niekas neuzsiraset i ClanBase open cup lol turnyra? Ziuriu apie 10 lietuvisku komandu idomu pries ka teks zaisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasijemiau visdelto Talon :). Tikrai nesigailiu. Early game jisai gal ir silpnokas bet ipusejus tu buni dievas :). Tik vienas minusas, jog dominion su juo nekazka. Bent jau man nelabai gaunasi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pas mane buvo kartą 22 LT online

Na šiandien išbandžiau Wuking man jis nelabai patiko, o kažkaip norėjosi nusipirkti. Kaip manot kuris champas ar champų grupė (tankai, magai ar panašiai) geriausia dominion? Nes kažkaip nerandu to savo kabliuko dar...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką... nusprendžiau žinokit, kad Dominion yra šlamštas... Jau geriau aš lošiu 5x5 summoner rift matchus ir rage'insiu ant noobų ir prapisiu kas antrą matchą (500W, 400L maždaug pas mane, nepamenu) nei žaisiu tą suknistą Dominion, pabaigsiu su 1900 taškų, busiu pirmoj vietoj abiejuose teamuose, bet prapisiu ant šimto bazės hp... nu b** tokia nesamonė... iš 10 matchų vieną telaimėt įmanoma nors visada baigiu top 3... kažkokia pievų pieva, ir visi ima visokius tanky dps, arba tokius kaip jaxą ir ownina, žodžiu. jau spėjo užknist ir nebežadu žaist nebent padarys ryškių tweakų su skaičiais, pvz vietoj 15 procentų armor pen padarys 50 ir panašiai... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Epic fight... Kaip sunku rasti tokiu zmoniu, niekas nereke noob ir t.t. visiem patiko matchas :D

post-33846-0-65967800-1322945586_thumb.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogas neblogas :) As tai uz Ashe kalu dabar, labiausiai kazkaip patinka, item builda susirades tai gale ownint visus lengva :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo matchas tai cool buvo. As tai siaip uz vayne losiu 30/2~4 scorais, bet kazkaip uzimaniau tanka isbandyti. O dabar taupau ant shaco, nes kai pabandziau su shaco. Zodziu pradzioi padedi 5 jack in box krumuose, uzlipa priesas ir numirsta per 3 sec :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.