Migas

PS3 PSN atsiskaitimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki turiu PS3,noreciau siustis is psn zaidimus ir kitokius dalykus,gal uzsisakyti playstation plius. Ar galima atsiskaityti kreditine kortele Lietuvoje?? kas jau patyre,pasidalinkite patirtimi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu PS3,noreciau siustis is psn zaidimus ir kitokius dalykus,gal uzsisakyti playstation plius. Ar galima atsiskaityti kreditine kortele Lietuvoje?? kas jau patyre,pasidalinkite patirtimi

 

Man neleido su visa virtuon. Tai spėju negalima.

http://cardscodes.com/Playstation_Network-k32-0--default.html

Toks psn sąskaitos papildymo variantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man su Visa leido.

 

Mačiau, kad ankščiau rašei, bet daugiau ir nemačiau, kad kažkas būtų su VISA atsiskaitęs.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau, kad ankščiau rašei, bet daugiau ir nemačiau, kad kažkas būtų su VISA atsiskaitęs.

 

na, tiesiog nuvariau i swedbank, sakiau duokit visa, su kuria galeciau apsoliuciai visur atsiskaityt ir dave

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, tiesiog nuvariau i swedbank, sakiau duokit visa, su kuria galeciau apsoliuciai visur atsiskaityt ir dave

 

Kažkas čia ne taip :thumbsup4:.

Pats turiu Visa Virtuon, skirtą internete naudoti, niekur su atsiskaitymais neturėjau problemų išskyrus PSN store.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkas čia ne taip <_<.

Pats turiu Visa Virtuon, skirtą internete naudoti, niekur su atsiskaitymais neturėjau problemų išskyrus PSN store.

 

pas mane ne virtuon man atrodo.o visa ir daugiau nieko nera parasyta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ne virtuon man atrodo.o visa ir daugiau nieko nera parasyta

 

 

tai gal visa web?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ne virtuon man atrodo.o visa ir daugiau nieko nera parasyta

 

 

Koks skirtumas. SEB'e ši kortelė vadinasi Visa Virtuon, Swedbanke kitaip, Nord'e vėl kitaip, bet esmė jų ta pati - internetiniai pirkimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme yra ne pavadinime, turi buti kreditine kortele, internete lietuviskame as ir su diabetine galiu atisskaityti kortele, ka galbut bankininke ir suprato, beje kreditine kortele yra su iskeltom raidem is skaiciais, o diabetine, tik yspaudai ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O billing adress p*? Kashkada ieshkojau lietuvos psn zemelapyje prie country nebuvo todel negalejau atsiskaitineti? Gal pasikeite kas ?

 

quote name='MedLey' timestamp='1312561004' post='235955']

Esme yra ne pavadinime, turi buti kreditine kortele, internete lietuviskame as ir su diabetine galiu atisskaityti kortele, ka galbut bankininke ir suprato, beje kreditine kortele yra su iskeltom raidem is skaiciais, o diabetine, tik yspaudai ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.