SarZzzLT

NFS ProStreet ant x360?

Rekomenduojami pranešimai

nu jo bet geriau uz sita... tas ea nusikure vapse, jei ne crysis bet ir tas cryteko o ea nupirko tik. nusivyles ea visiskai :D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant Fhd tv lošiau, nu grafika gera, ebt geimplėjus tikras gėjus :S carbonas geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry uz kwaila klausima bet katik nusipirkau xboxa 360 ir noriu pkalaust krc kai nori isjunkgt zaidima pwz prostreet tai kaip ji isjungt tipo isimt kompakta ir wsk? nera ten jokio eixt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu i6imk kompakta ;D Gali gryžt į dahsboardą. Spaudi tą žalią per vidurį didelį bet nelaikai o tik papsaudi (nes jei laikysi tai pasiūlys išjung box`ą ir controlierių) ir tada paspaudi geltonąją 'Y' knopką :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet keista man cia kad isjunkt zaidima reik kompakta isimt nors jo meniu ijunktas galwojau kad cia kaip ant pc turi but eixt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikrai labai lievas geimas... mano kompaktas su juo dulka kazkur kruvos apacioje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai db dar pakolkas patinka bet gal po keliu dienu irgi atsibos kazko truksta tam priostreetui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesugebu rast balanso tarp masinos tiuninimo. perdaug sudetinga ten viskas ir vienas kitam priestarauja. pakeli masina- plaukioja, pakietini priekinius amortikus ir paminkstini galinius- nebeslysta. bezabrazija kazkokia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ant pc losiau tai gal koky puse perejau ir ten kai su sustriausiomis masinomis speed chalenge uzkniso nusipirkau pagani zonda tai ta isvis vos pasuki ir jau skrendi i laukus :D nu ten ir baigesi mano zaidimas nuomone apie zaidima nekokia jau speju bus galima toleniu daliu nesirasyti :P nes man idomiausias buvo gal undergraudas 1 ir dar atsimenu kai losiau hot pursuit 2 tai buvo linkma :D nors grafika lieva buvo o dabar grafika normali bet linksmumas kakur dingo :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai uzsikabliavau db ant prostreeto siaip pliusai jo tai yra tai kad muzika gerai parinkata masinas idomu tiuninguoti ir dar man patinka kad kiekvieno tipo varzyboms vis kitokia masina turi turet ir ruosti ja specialiai to tipo lenktynems :D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.