SarZzzLT

NFS ProStreet ant x360?

Rekomenduojami pranešimai

Tj va tikriausiai ne man vienam rupi kada gi pasirodis NFS ProStreet PAL ant Xbox360? nes tikriausiai pirma karta tjp yra kad pc ir ps2 vartotojai pirmi gali megautis nauju zaidimu nei x360 vartotojai :D tj jaj kas zino kada pasirodis PAL ant x360 pasidalinkit ziniomis su visais :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai bus ir bus. Neskubėk. Aš aplamai net džiaugiuosi nes jau 3 geimus siunčiu o nfsps kad nėr tai tik į naudą nes dl baigės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nuomones siaip neklausiau man ir neidomu as sukuriau tema tam kad suzinot kd pasirodis,tj jei nezinai tai ir nepostink.. (no offence)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo kada papostint negaliu? Ir koks tolkas kurt temą dėl datos. esi girdėjęs:

ea.com ? A? Nesi? Db žinok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Need For Speed Prostreet ASiAN XBOX360-PhaseZero ***READ READ READ**** NTSC-J ONLY NOT REGION FREE!!! daugiau relysu BCG nera..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lm'e jau yra 2 diena... Region Free

Nera LM pilno nfs:ps ant xbox360 ten tik ps2 , paziurejei ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam sitas zaidimas patiko? yra tokiu ? :blink:

sorry bet man visiskas nusivylimas masinu valdyme,cdar galvojau kad ijungta kokie stabdymo ir valdymo pagalbininkai bet paskui supratau kad ne,cia taip tiesiog masinos valdosi .na zinot.....************ ar cia taip valdosi tiuninguotas 240sx posukiuose ir isvaziuojant is ju ??? gal jie nezaide Forza2 ar GT4 pagaliau,na pagaliau jei jau cia arkada ,nors jie labai norejo padaryt "tikroviska" valdyma,tai arkadai toks valdymas visai ne per kur,kur uzmetimai posukiuose,nieko nereik daryt tik pries posuki pristabdyt masina,na zinot totalus nusivylimas,jau geriau tada zaist PGR4 ten bent jau arklio galios jauciasi ir uzmeta kaip reikiant,man pirmos lenktynes pasirode kaip vaiku darzeli kokiam :angry:

kas gali paargumentuot ka nors gero apie Pro Street,prasom ,mielai paskaitysiu,gal ko nezinau dar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.