scalman

LT+ 1.92(Slimam), 1.91 (visi linkai pirmam poste)

Rekomenduojami pranešimai

As kai nesiau meistrui, tai atejus po 20 min. jau galejau pasiimti Xbox360 ir eit namo.

 

Tai sakau, kad as flegma :clap2::thumbsup4:

 

EDIT:

Bet manau nereik būti genijumi, kad suprastum, jog meistras:

- Turi po ranka visus įrankius (paprastai namie įrankius laikau prie įrankių)

- Turi susisiuntęs visą reikiamą PĮ ir FW. T.y. jam nebereikia atsisėdus laukti kelių minučių, kol galės tą padaryti iš kokio megaupload

- Turi pasiruošęs kompą arba CK3 ar kt. įrengimus. Paprastam vartotojui paprastai reikia atsidaryti dėžę, pasiruošti SATA kabelius.

- Gal net turi atskirą PC, kuris būna paruoštas flashinim'ui ir nereikia jo perkrovinėti, disablinti visokių tvarkyklių signaturus ir pan. (pvz mano PC startuoja kelias minutes).

 

Laikykite mane flegma, bet garantuoju, kad vid. namų vartotojo flashinimo greitis (net ir puikiai išmanant procesą/eiliškumą) yra daugiau nei 20 minučių :P

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai sakau, kad as flegma :P:clap2:

 

EDIT:

Bet manau nereik būti genijumi, kad suprastum, jog meistras:

- Turi po ranka visus įrankius (paprastai namie įrankius laikau prie įrankių)

- Turi susisiuntęs visą reikiamą PĮ ir FW. T.y. jam nebereikia atsisėdus laukti kelių minučių, kol galės tą padaryti iš kokio megaupload

- Turi pasiruošęs kompą arba CK3 ar kt. įrengimus. Paprastam vartotojui paprastai reikia atsidaryti dėžę, pasiruošti SATA kabelius.

- Gal net turi atskirą PC, kuris būna paruoštas flashinim'ui ir nereikia jo perkrovinėti, disablinti visokių tvarkyklių signaturus ir pan. (pvz mano PC startuoja kelias minutes).

 

Laikykite mane flegma, bet garantuoju, kad vid. namų vartotojo flashinimo greitis (net ir puikiai išmanant procesą/eiliškumą) yra daugiau nei 20 minučių :P

 

Ne į temą

nieko cia nera flegmisko. taigi sau darom ,tai kur skubet. o ten meistrelis atkales greitai darosi pinigelius. ir jam gerai, ir klientas patenkintas. per 20 min laisvai galima perflashint is tikro. paskutini karta darydamas gal tiek ir uztrukau o gal ir trumpiau,nes pati xbox tai isardau gal per 2 min kokias,dvdrom jau buna isimtas. :thumbsup4:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nes pati xbox tai isardau gal per 2 min kokias,dvdrom jau buna isimtas. :thumbsup4:

 

Kokios dvi minutės? Man jį pvz iš TV stalo Xbox dėžės išėmimui reikia vos ne 10 minučių. Jau nekalbant apie jo įdėjimą atgal (kalbu apie kabeliavimą, maitinimo bloko ištraukimą (jį gi reikia neštis prie PC)) ir pan.

Aš kalbėjau, kad reikia valandos visam procesui, o ne kai viską susiruoši, pasidedi X'ą ant stalo, ready-steady-go ir pan. Be abejo kai viskas po ranka - dvi minutės. Bet mano visas procesas - tikrai ilgas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai sakau, kad as flegma :P:clap2:

 

EDIT:

Bet manau nereik būti genijumi, kad suprastum, jog meistras:

- Turi po ranka visus įrankius (paprastai namie įrankius laikau prie įrankių)

- Turi susisiuntęs visą reikiamą PĮ ir FW. T.y. jam nebereikia atsisėdus laukti kelių minučių, kol galės tą padaryti iš kokio megaupload

- Turi pasiruošęs kompą arba CK3 ar kt. įrengimus. Paprastam vartotojui paprastai reikia atsidaryti dėžę, pasiruošti SATA kabelius.

- Gal net turi atskirą PC, kuris būna paruoštas flashinim'ui ir nereikia jo perkrovinėti, disablinti visokių tvarkyklių signaturus ir pan. (pvz mano PC startuoja kelias minutes).

 

Laikykite mane flegma, bet garantuoju, kad vid. namų vartotojo flashinimo greitis (net ir puikiai išmanant procesą/eiliškumą) yra daugiau nei 20 minučių :thumbsup4:

 

Viskas cia normaliai, kam tau skubet jei sau daraisi, as kai bandysiu pats flashintis tai kokias 2h uztruksiu, vistiek nesinori nieko aklai daryt kai pirma karta flashini, vien kai ardziau xbox'a pirma karta uztrukau kokia 30-45min., nes pirma kart ardydamas bijojau ka nors nulauzt ir viska labai atsargiai dariau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ko nesuprasi ar noresi pasitikslink tai ateik i playmanijos pagrindine skype grupe tai ten mes visada sedim tai padesim.

 

O kur galima rasti ta skype grupe?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,nznau galit manimi netiketi,bet gavau info kad rytoj 1.91fw iseina oficialiai:)jai kam idomu,ar nusibodo laukti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,nznau galit manimi netiketi,bet gavau info kad rytoj 1.91fw iseina oficialiai:)jai kam idomu,ar nusibodo laukti

 

Is kur cia sita info traukei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pasake zmogus kuris dirba su situo,ne man asmeniskai,bet pamatysi:)

 

Man tai mociute pasake, kad rytoj bus LT 2.0 :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sumeciau visus linkus i 1-aji temos posta. bei naujausia JF ir dash update. na viska ko gali reikt. bei kelis atsakymus ir manyciau svarbiausius klausimus. linkai visi per filesonic taigi reiks palaukt kazkiek..galbut reiktu failus tiesiogei prisegt prie posto, nzn. siaip nera blogai ir taip.

:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galit man paaiskint kuri tiksliai firmware failiuka reikia naudot norint nuflashint Lite-on xboxa is LT+1.9 i LT+1.91? Ir ar galiu naudotis siuo PlayManijos gidu: http://www.playmanija.lt/forumas/t26357/gidas-xbox360-liteon-dvd-romo-flashinimas-is-lt-11-i-lt/ norint tai padaryti, jei turiu dvd key ir x360 USB pro?

Redagavo powke33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galit man paaiskint kuri tiksliai firmware failiuka reikia naudot norint nuflashint Lite-on xboxa is LT+1.9 i LT+1.91? Ir ar galiu naudotis siuo PlayManijos gidu: http://www.playmanija.lt/forumas/t26357/gidas-xbox360-liteon-dvd-romo-flashinimas-is-lt-11-i-lt/ norint tai padaryti, jei turiu dvd key ir x360 USB pro?

 

failiuka naudot pagal savo dvdrom versija aisku. jei jau to nzn tai sunkiai tau seksis flashint manau. yra tutorialas naujas naujam JF specialiai skirtas.aisku ziurint dar ar tu flashini nuo stock ar nuo jau senesnes Lt irgi reikia i viska atsizvelgt.jei is pirmo posto atsisiustum visus 3 pirmus linkus kur yra visi FW ,tada pats JF ir jam tutorial, manau klaust nereiktu. nebent su anglu problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.