GYNGA

Laptopo ekranas + konsolė?

Rekomenduojami pranešimai

Norėjau paklaust ar išeina padaryt, kad prijungi prie laptopo konsolę ir ji naudoja laptopo ekraną vaizdui rodyt. Šiaip laptopas turi HDMI jungtį, bet ten ko gero tik išejimas ar ne? Ar per tą jungtį galima pajungt konsolę?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklaust ar išeina padaryt, kad prijungi prie laptopo konsolę ir ji naudoja laptopo ekraną vaizdui rodyt. Šiaip laptopas turi HDMI jungtį, bet ten ko gero tik išejimas ar ne? Ar per tą jungtį galima pajungt konsolę?

 

NE, ir jau ne viena temo tokia buvo ir ne vienas klause siaip. negalima ne. laptopai su HDMI in yra, bet cia jau tik brangesni tie geiminiai lapai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu koks gali but malonumas zais per toki maza ekrana ? ma 22coliai dar nieko ,o mazesni tai š****...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu koks gali but malonumas zais per toki maza ekrana ? ma 22coliai dar nieko ,o mazesni tai š****...

 

lygiai toks pats malonumas kaip ir naudotis laptopu ar zaisti per ji. viskas normalu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, ačiū už atsakymus :)

 

O per VGA į monitorių turbūt pajungt galima? Šiaip jūs čia per daug nesijaudinkit, čia pagrinde išbandymui man reiktų, ilgam laikotarpiui aš tikrai neketinu ant tokių ekranų žaisti. Nes pas mane TV toks apysenis, net HDMI kabelis tubūt į jį nesikiša.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, ačiū už atsakymus :)

 

O per VGA į monitorių turbūt pajungt galima? Šiaip jūs čia per daug nesijaudinkit, čia pagrinde išbandymui man reiktų, ilgam laikotarpiui aš tikrai neketinu ant tokių ekranų žaisti. Nes pas mane TV toks apysenis, net HDMI kabelis tubūt į jį nesikiša.

 

tai jo galima per vga i monika aisku, tam yra xbox VGA laidas. prie bet kokio seno moniko gali pajungt ir turet HD vaizda.ps3 neturi deja vga laido tiesioginio oficialaus, yra ten kazkokie intere, china tokie na su converteriu tiesiog viduj.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jo galima per vga i monika aisku, tam yra xbox VGA laidas. prie bet kokio seno moniko gali pajungt ir turet HD vaizda.ps3 neturi deja vga laido tiesioginio oficialaus, yra ten kazkokie intere, china tokie na su converteriu tiesiog viduj.

 

 

PS3 yra paprasti perejimai is HDMI i DVI ir i VGA, nereik nieko ipatingo, jokios dezutes, o del ps2 yra senu moniku kurei palaiko sog rezima, prie situ gali pajungt per 5 tulpes (component) arba gali naudot vga boxa, kur is componento arba composito pakeicia i vga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 yra paprasti perejimai is HDMI i DVI ir i VGA, nereik nieko ipatingo, jokios dezutes, o del ps2 yra senu moniku kurei palaiko sog rezima, prie situ gali pajungt per 5 tulpes (component) arba gali naudot vga boxa, kur is componento arba composito pakeicia i vga

 

Ne į temą

ps3 deja nepajungsi pries jokio seno moniko, su jokiais perejimais jei monikas nepalaiko HDCP standarto. ko seni monikai nepalaiko tikrai.seni LCD ir tai netinka nors ir turi DVI lizdus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ps3 deja nepajungsi pries jokio seno moniko, su jokiais perejimais jei monikas nepalaiko HDCP standarto. ko seni monikai nepalaiko tikrai.seni LCD ir tai netinka nors ir turi DVI lizdus.

 

na del to ar veikia ant senu nesu isitikines, nes bandziau tik ant poros ir tie nelabai seni LCD...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.