Oligarchas

Sudege motinine

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,taigi mano xboxu kaip bebutu kiesta pries pora savaiciu pirktam is amazono joptvaimat atsiprasant motinine sudege,kas gali patarti kiek kainuoja taisymas ir kur geriausia taysiti ar paciam butu galima susitaisyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,taigi mano xboxu kaip bebutu kiesta pries pora savaiciu pirktam is amazono joptvaimat atsiprasant motinine sudege,kas gali patarti kiek kainuoja taisymas ir kur geriausia taysiti ar paciam butu galima susitaisyti.

 

Siusk i garantini ir pakeis nauju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,taigi mano xboxu kaip bebutu kiesta pries pora savaiciu pirktam is amazono joptvaimat atsiprasant motinine sudege,kas gali patarti kiek kainuoja taisymas ir kur geriausia taysiti ar paciam butu galima susitaisyti.

 

Koks xbox'o modelis ? Pirkai is private sellerio ar amazono ? Is kur zinai ,kad motina sudege ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugeli pasikvieciau tai jisai raukia tai sake kad motinine,tik nzn kur geriau taisyt o as irgi ziurejau kur taisyt radau bet nelabai pasitikiu tokiais jurgeliais meistreliai butu kaip su psp pakeite analoga po savaites vel uzluzo.

va sitas xboxas

Mano nuoroda

 

O garantinis nejama

Redagavo mechanikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugeli pasikvieciau tai jisai raukia tai sake kad motinine,tik nzn kur geriau taisyt o as irgi ziurejau kur taisyt radau bet nelabai pasitikiu tokiais jurgeliais meistreliai butu kaip su psp pakeite analoga po savaites vel uzluzo.

va sitas xboxas

Mano nuoroda

 

O garantinis nejama

 

Rasei amazonuj ,kad sugedo ? Jei nesenai pirkai jie TURI pakeist.

Ir isvis amazonas turi geriause supporta ir jei kas nors neveike ar sugenda jie pakeicia.

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasei amazonuj ,kad sugedo ? Jei nesenai pirkai jie TURI pakeist.

Ir isvis amazonas turi geriause supporta ir jei kas nors neveike ar sugenda jie pakeicia.

 

Abejoju kad jie pakeistu

Kaip ir sake "mechanikas" kad garantinis nejama

Redagavo AJ16s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abejoju kad jie pakeistu

 

Ka cia abejot? Turi pakeisti ir viskas.

 

O tu geriau pasakyk, kokie simptomai kad sakai nudvese motina. Slim'ai nera linke dvesti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau parasei ,kad pries 2 savaites pirkai. O pats xbox'as buvo isardytas (pazeistas stickeris ) ?

Jei taip tai tavo bedos ,kad protas neveike.

 

Abejoju kad jie pakeistu

Kaip ir sake "mechanikas" kad garantinis nejama

 

Amazonas ne koks eilinis e-shopas, jei tau atsiustu preke ir ji sugenda per pora dienu jie TURI pakeist o tada jau patys aiskinasi su tais zmonem kurie ten daro tuos daiktus.

 

Jei nepazeistas stickeris tai rasyk amazono supportuj. Jie tau turetu kurjeri atsiust kuris pajimtu ta xbox'a arba duot amblema ,kad issiustai jiem ,bet man atrodo jie duoda ja tik kas gyvena UK ir nedaug svere daiktas ,bet gal klystu.

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokius dalykus reikia pirkti lietuvoje ir su garantija. Kad nekiltu tokiu bedu paskui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas jau susitariau,amazonui laiska nusiunciau atrase kad pakeis,o seip dar pridejo jog gamybinis brokas galejo but,bet kas cia zino kas kaip svarbu kad pakeis man jy,o seip gerai kad nespejau y lt gryst nes butu teke lt taisyt del to ir klausiau kur geriau,nes cia anglijoi tai 150 svaru motinine kainuoja. Bet ehh aciu uz pagalba gerieji zmones :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas jau susitariau,amazonui laiska nusiunciau atrase kad pakeis,o seip dar pridejo jog gamybinis brokas galejo but,bet kas cia zino kas kaip svarbu kad pakeis man jy,o seip gerai kad nespejau y lt gryst nes butu teke lt taisyt del to ir klausiau kur geriau,nes cia anglijoi tai 150 svaru motinine kainuoja. Bet ehh aciu uz pagalba gerieji zmones :)

 

Ne į temą

Sakiau ,kad pakeis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.