Dwėsk

XGD3 era prasidėjo

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Ironiska, kad kurent nauja tema po laukeliu pavadinimui irasyti yra "Nerašykite temos pavadinime: "Turiu klausimą", "Gal galite padėti?" - eikite tiesiai prie reikalo"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iHAS'as irasinejimui skirtas ne dumpinimui. siusk is naujo.

 

Na parsisiunciau dar du zaidimus XDG3 zaidimus ir ant abieju meta ta pati ir juos irsius i dvd neina ju rasyt i konsolės HDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek supratau skaitydamas šią temą, kad man reiks savo xbox 360 slimą perprogramuot i lt 3.0 ir papildomai praleist kompe per tam tikrą programą.......... :megusta: Kiek kainuoja perprogravimas i lt 3.0?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori XGD3 zaisti, tau reikes nusiflashint i LT+3.0, kaina bus ~40lt, iHAS dvd rom'o su burner max fw ir sutvarkyt zaidimus su abgx'u pries rasant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dabar tuos XGD3 zaidimus reiks ilgai isirasinet nes dar papildomai reik praleist pro abgx programa......O man tada veiks skyrim nes dabar tai nepaleidzia?o skyrim XGD3?

Redagavo Tucka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dabar tuos XGD3 zaidimus reiks ilgai isirasinet nes dar papildomai reik praleist pro abgx programa......O man tada veiks skyrim nes dabar tai nepaleidzia?o skyrim XGD3?

 

Abgx... O tai visus per ji reikia :) istikruju ABGX jei tu dejes ant live uztenka tik sekunde paleist ir palaikyt nu penkias sekundes. Ir gali iskart rasyt. Skyrim XGD3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai aš skyrim galiu lost ant lt 2.0 tik reikiaper abgx praleist ir viskas nelabai susigaudau
Redagavo Tucka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ant LT+2.0 nori zaisti, tai reikes patchint zaidima, bet jau ne su abgx'u ir rasyt truncated budu. Beje, dar jei neklystu turi nebut dae.bin atnaujintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ant LT+2.0 nori zaisti, tai reikes patchint zaidima, bet jau ne su abgx'u ir rasyt truncated budu. Beje, dar jei neklystu turi nebut dae.bin atnaujintas.

 

Ne į temą

Gali daugiau papasakot kaip ten patchint ir rasyt truncated budu ir kas tas dae.bin..Gal galetum imest koki gida?
Redagavo Tucka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gali daugiau papasakot kaip ten patchint ir rasyt truncated budu ir kas tas dae.bin..Gal galetum imest koki gida?

 

Apie tai kalbėta velnias žino kiek kartų,kurtos temos,mesti gidai ir t.t.,tiek playmanijoje tiek kituose forumuose ir t.t. Gal pajudink pirštus ir pats susirask :spiderp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane LT 2.0, intere gavau update pabandes pasijungti MW3 online. Man tikriausiai pakeite dae.bin failiuka. Nebeveikia XGD3 zaidimai, ka reiketu daryti, kad veiktu XGD3 ant LT 2.0?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane LT 2.0, intere gavau update pabandes pasijungti MW3 online. Man tikriausiai pakeite dae.bin failiuka. Nebeveikia XGD3 zaidimai, ka reiketu daryti, kad veiktu XGD3 ant LT 2.0?

 

Nieka.... Flashint i LT 3.0 ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teks naujintis i LT+ 3,0 fw ir xgd3 zaidimus rasyti su liteon iHAS burneriu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.