ViPeRkillz

Koki dekla naudojat savo iPhone'ui?

Rekomenduojami pranešimai

Na ka, iskilo toks man klausimas, nes pats jieskausi deklo, galvoju koki geriau pasiimt, o gal tik plevele klijuot?

tai va imeskit fotke ar linka deklo kuri turit, pasakykit savo nuomone apie ji, dar galit prasyt is kur pirkot kiek mokejot, nes pvz maciau daug shopu yra internete, bet as noreciau realiai ta dekla pasiziuret isikist iPhone'a i ji ir paziuret koks jausmas ir funkijonalumas.

Pats galvoju kaip nors ekrana apsaugot, tarkim plevele, bet ar verta? ar labai jau braizosi tas ekranas?

O dekla tai galvoju odini, atverciama kaip pinigine.

Bet pradziai noreciau paziuret kokius patys naudojat, gal koki nuo jusu nuziuresiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju plevelę ir dėklą. :D

 

 

Štai kaip atrodo
NuotraukaNuotrauka

 

Asmeniškai pirkau iš eBay.co.uk. Dėklas - £1.99, 10 plevelių £1.49. Viskas puikiai laiko, tik jau reikia keisti plevelę, nes masyvus įbrėžimas yra. Sakyčiau šis dėklas tik dėl grožio "kaip dėklas", nes asmeniškai telefonas nekritęs nei karto.

 

Taippat turiu silikoninį permatomą, irgi neblogas.

 

Mamai buvau nupirkęs visiškai permatoma iš plastmasės. Porą kritimų - jau skilęs, reikia naujo. Bet paklojau tik £0.99.

 

Tikrai nereikia to dėklo super masyvaus pirkti apsaugojimui, tikrai nereik. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš naudoju paprastą odinį dėklą, už porą JAV baksų. Kadangi pas mane iPod 2G, iš kitos pusės yra metalinis korpusas, kuris žaibiškai susibraižo tai teko iš kitos pusės klijuoti PVC plėvelę iš ebay, kuri kainavo 0,99 baksų su pristatymų.

 

Nuotraukos:

 

Pats dėklas, kuriam jau daugiau nei 2 metus

 

Nuotrauka

 

PVC lipdukas, ebay įvairių dizainų rasi milijoną + gali išsiųsti ir savo nuotrauką su kažkokių gal žaidimų :D

 

Nuotrauka

 

Va taip va atrodo kartu :D Deja būtent tokio dėklo su tokių atvaizdų abejoju ar rasi, nes graviravimą dariau pats darbe :P

 

Nuotrauka

 

Iš esmes, jeigu nešiosi kišeneje, tai siūlyčiau kaip tokį variantą ploną dėklą + pvc. Bent jau man su tais įdedamais dėklais labai nepatogu vaikščioti kai guli kišenėse, ne nebent nešiosi kur nors kuprinėje arba barsetkeje :P

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip iphone 4 galas nesibraižo stipriai ? Ar būtinas dėklas uždengiantis galą ?

 

iphono galas stiklinis man rodos nesibraizo lengvai pvz keip ipod galas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iphone 4 galas vos nukritus ant kilimo skyla, nes draugui netycia iskrito 4 iphonas pas mane ant kilimo ir skilo galas ir prie ekrano, o keitimas 600LT(korpuso)

Redagavo xkeksasx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iphone 4 galas vos nukritus ant kilimo skyla, nes draugui netycia iskrito 4 iphonas pas mane ant kilimo ir skilo galas ir prie ekrano, o keitimas 600LT(korpuso)

 

:D

 

Ne į temą

Dude, what the hell are you talking about???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Taip, taip yra! :thumbsup4: Tik ekrano keitimas ne toks brangus, už tiek dar dasidėjęs ~400lt ir patį iPhone 4 gali gaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va, kita diena po temos sukurimo nuvariau i baze ir nusipirkau sau dekla, labai reikejo man jo, negalejau as ten ilgai laukt kol is kokio ebay atsius, be to norejau gyvai ikist ir pasiziuret kaip jauciasi, todel soviau kur patogiausia ir zinojau kad ten rasiu.

 

is pradziu norejau tokio

 

 

Nuotrauka

 

 

 

Su salyga kad tokio pacio neradau, ieskojau toliau...

ir tada man pasiule labai paprasta, patogu ir solidziai atrodamnti odini dekla

 

Nuotrauka

 

 

ilgai negalvojes ji pasiemiau, o kainavo tik 15lt Nuotrauka

 

tada sakau gal plevele dar uzsiklijuot, kad nesibraizytu kai smaukai ji tam dekle ar pasidedi kur nors.

man sako imk matine plevele, ant jos nelieka pirstu antspaudu. Na pasiziurejau as ja, prisidejau prie telefo, nu labai jau tokia matine ir telefona blukinanti plevele, norejau kad jis butu blizgus, toks koks ir be pleveles, tai dave skaidria ir dar uzklijavo ja.

 

na va taip viskas man smagiai su tuo telefonu buvo, kol supratau kad masinoj man jis nepatogiai padetas, jei reik naudot GPS, zvilgsni nukreipt reik link begiu svirties ir i kelia jau neina ziuret viena akim, man tai labai nepatiko, todel teko isigyt dar ir masinini laikikli.

 

Nuotrauka

 

 

Laikiklis afigienai patogus galima visaip pasisukt, nes pats galas ant obuolio kuris sukinejasi ir norimoj padeti fiksuojasi. aisq ne tokio norejau, jieskojau ant lankstomo koto, bet tik sitas buvo specialiai mano telefui, o kiti tokie dišovi atrode,

pradejau juo naudotis tai sakes kaip viskas patogu db Nuotrauka

 

ai ir dar neviskas, bevaziuojant jau net pora kartu numire mano mobilus, todel pagalvojau kad man praverstu automobilnis pakrovejas, uzvaziavau vel i baze praziuret ka jie ten turi, tai apakau pamates kokie šudai, net nesinori kisti tokio nekokybisko daikto i telefona, be to masinoj krauti baterija jau ir taip yra kenklsminga del sroves sokinejimo, tai susilaikiau nuo pirkinio ir jieskojau kito budo.

 

na ir ilgai negalvojes prisiminiau kad kazkur turiu masinini laptopo pakroveja, kuris dar turi ir USB 5v kistuka kraut visokiom nesamonem.

daug laiko uztrukau kol suradau ji, nesinaudojau gal kokius 3 metus, teko vaziuot pas tevus ir knisti savo senus daiktus....

 

lygiai toks pats kaip sitas tik pas mane dar kruva keiciamu antgaliu

 

Nuotrauka

 

 

na ir pasakysit kuo jis cia toks geras? griozdiskas kazkoks..

o vat geras todel kad jis su sroves lygintuvu, ir man kraunant taip stipriai nesikeis amperažas. taip telefono baterijai bus sveikiau.

o ji pati as pakisau po keleivio sedyne ir isvedziau tik laida kuris kai nenaudojamas uzkistas tarp sedynes ir porankio, labai graziai pasislepia ir labai praktiska.

yra dar planu ta visa blokeli ikisti po plastmasem, 12v kistuka is vidaus pajungti, o USB galiuka isvesti prie prikurkes, kai reikes isikisi tik laida ir fsio, nu dar koki swicha pasijungt kad nebutu ijungtas bereikalo.

 

tai kolkas tiek update'u is manes :)

lauksiu komentaru pasiulymu, bei kritikos :)

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.