KronosJasper

LTPlus-025-v2.0

Rekomenduojami pranešimai

O kaip suzinoti neisardzius xboxo? pvz pagal data gal galima?

 

Nepajunges prie PC nesuzinosi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, prie to pacio paklausiu, pries flashinant reikia atsinaujint update koki ar ne? pas mane LT+ 1.0 ar 1.1 nepamenu tiksliai :fedup: (live - nedomina)

 

Ir turint key, dummy flashinasi kaip ir ankstesnes versijos?

 

Gal kas galit atsakyti? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu taip gali atsitikti kad blogas dvd key ir jau neflesinai ka daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu taip gali atsitikti kad blogas dvd key ir jau neflesinai ka daryti?

 

Tada perflesink su geru key Redagavo Axl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki turiu toki klausima parsisiunciau imgburn suinstaliavau bet kai atidarau apacioje sauktukas geltonas ar tai keicia ka nors irasant zaidimus ???pridejau foto kaip atrodo

post-25799-0-29492400-1317736020_thumb.jpg

Redagavo ernestasss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit atsakyti? ;)

 

pries flashindamas butinai įsirašyk, jei dar neturi 2.0.13146.0 dashboard update

 

sveiki turiu toki klausima parsisiunciau imgburn suinstaliavau bet kai atidarau apacioje sauktukas geltonas ar tai keicia ka nors irasant zaidimus ???pridejau foto kaip atrodo

 

rašo ,kad gali lėčiau įrašinėt su tuo duplex , šeip ištrinti juos galima ,paieškok google gido .

 

o jeigu taip gali atsitikti kad blogas dvd key ir jau neflesinai ka daryti?

 

jei neturi orginalaus dvd key tai su tuo xbox daugiau žaidimų nežaisi ,jei turi tai iš naujo perflashini . Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki . taigi iskilo man snd pora klausimu :)turiu xbox kuris flesintas i iXTREME LT +1.9 flesinau ne pats . taigi dbr noriu pats nusiflesint i iXTREME LT +2.0 . ar reikia pries flesinant koki update daryt ?? (XBOX LIVE nezaidziu) pas mane cdromas benq . SATA laida turiu .

 

parsisiunciaus sitas dvi programas ko man dar reikia ??

 

LT+ 2.0 for Phats & 0800 v3.0

JungleFlasher - v0.1.88B

 

viska zadu darit pagal sita gida .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kap parase Butasj turi tureti bent jau 2.0.13146.0 dashboard update. Jei neturi updaitink ir tada flesink

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki . taigi iskilo man snd pora klausimu :)turiu xbox kuris flesintas i iXTREME LT +1.9 flesinau ne pats . taigi dbr noriu pats nusiflesint i iXTREME LT +2.0 . ar reikia pries flesinant koki update daryt ?? (XBOX LIVE nezaidziu) pas mane cdromas benq . SATA laida turiu .

 

parsisiunciaus sitas dvi programas ko man dar reikia ??

 

LT+ 2.0 for Phats & 0800 v3.0

JungleFlasher - v0.1.88B

 

viska zadu darit pagal sita gida .

 

Reikia dummy.bin failo ( Dvd room key) o jei neturi tai siulau nunešt meistrui ir paprašyt kad jis ištrauktu ta rakta, nes pats be spec irangos neištrauksi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kap parase Butasj turi tureti bent jau 2.0.13146.0 dashboard update. Jei neturi updaitink ir tada flesink

 

 

cia man ?? tai kad zejau pas mane 2.0.12416.0 jisai tiks ?? tai reiskes galiu flesinti be baimes ?? :)

 

 

sweeper o BENQ DVD-ROM flesinant reikia to kei ?? neiseis kaip per ta gida kur norodziau istraukt to rakto ???

Redagavo BiZarTs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skaitau skaitau ir va radau kad atnaujinus dashboarda ir bandand rasyt firmware 2.0 su via chipsetu daug kam meta 0x51 error (9504 drives can be read using sata chipsets but 0225 drives and above really require a 360usbpro to read the drive) ir reikia akskokio 360usbpro ar teisybe cia ar pavyko kam nors su sata chipsetu nusiflashint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.