BeFree

Wiikey update

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi astsirado super mario galaxy, tai be update kiek zinau neveikia sitas geris :D Kiek suzinojau tai pas mane butent sitas wiikey ir yra prilituotas :D Tai dabar prasau jusu pagalbos kaip man ji atnaujinti? P.S atsisiunciau wiikey update 1,9b, ISO failas, bet ar uztenka tik ji irasius i dvd updeitinti ta Wiikey ? :D P.S Savo wii cipaves esu pas edma, tai gal pas mane ne wiikey ? :P nors kiek zinau is kitu kurie irgi pas ji cipavo, tai pas juos wiikey ;] Na va prasau pagalbos kas jau sita operacija yra dares :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

angliskai kalbiesiu -_-

Download the 1.9G <<<----- G ne B and burn it on a DVD -R <<<<<---- MINUSAS put it in the WII, it will appear as gamecube disc and follow the instructions. when u install it download from www.wiikey.cn 1.3 config disc to turn region override on (kad galetum zaist ir NTSC diskus) jeigu pas tavie wii 3.1 arba 3.0 siusk man EMAIL: DWeirdo@gmail.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

angliskai kalbiesiu :mellow:

Download the 1.9G <<<----- G ne B and burn it on a DVD -R <<<<<---- MINUSAS put it in the WII, it will appear as gamecube disc and follow the instructions. when u install it download from www.wiikey.cn 1.3 config disc to turn region override on (kad galetum zaist ir NTSC diskus) jeigu pas tavie wii 3.1 arba 3.0 siusk man EMAIL: DWeirdo@gmail.com

O ar veiks jei image burn padarysiu per Nero?

Paleidziant su wiikey, uztenka tiesiog iskepta kompata ideti ir viskas?

 

Nes per nero isirasiau viena, ir nepaleidzia, raso unable to read the disc ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane Wii irgi pas Edma chipintas ir as nieko neupdeitinau papildomai ,. tik ysirasiau Super Mario Galaxy y diska ysidejau y Wii ir upsideitino pats jis man ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane Wii irgi pas Edma chipintas ir as nieko neupdeitinau papildomai ,. tik ysirasiau Super Mario Galaxy y diska ysidejau y Wii ir upsideitino pats jis man ....

o pas tave čipas irgi išlindęs iš wii galo prie USB lizdų? Aš pagalvojau gal jam verbatim dvd netinka... 5 žaidimus įsirašiau ir nei vienas neina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O uz kiek pas Edma nusicipavai savo Wii ?

 

kas kas turit to edmos kontaktus nes as nesusitvarkau su savo wii

 

Kadangi astsirado super mario galaxy, tai be update kiek zinau neveikia sitas geris :mellow: Kiek suzinojau tai pas mane butent sitas wiikey ir yra prilituotas :mellow: Tai dabar prasau jusu pagalbos kaip man ji atnaujinti? P.S atsisiunciau wiikey update 1,9b, ISO failas, bet ar uztenka tik ji irasius i dvd updeitinti ta Wiikey ? :D P.S Savo wii cipaves esu pas edma, tai gal pas mane ne wiikey ? :P nors kiek zinau is kitu kurie irgi pas ji cipavo, tai pas juos wiikey ;] Na va prasau pagalbos kas jau sita operacija yra dares :]

 

kur ta edma rast man irgi reikia wii update

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas kas turit to edmos kontaktus nes as nesusitvarkau su savo wii

 

 

kur ta edma rast man irgi reikia wii update

 

Suvedi i google 2 zodzius edmas konsoles ir turi rezultata :megusta: P.S. ka tik sita buda patikrinau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.