SpartanMasterChief

NU KA x360 pirkti apsimoka is Edmos girdejau! nerealu

Rekomenduojami pranešimai

tipo as cia preku as nepasitikiu b* nu negaliu skaityk ka rasau CIA TEVAS NEPASITIKI as pasitikiu neradau kur parsyta kad jis ka nors apgavo nervina tokie mane

koks skirtumas, tu ar tevas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

taj gal ir man tevam pasiulyti kad jei pradesiu eiti i paskaitas xbox nupirktu :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na visiškai suprantu tą žmogų kuriam tėvai kažką sako, nepasitiki ir pan., normalus dalykas, svetimu žmogumi nieks nenori pasitikėti, o ypač kai turi tokios LT siųsti, o konsolė bus vėliau, na tikrai yra normalu. Iš parduotuvės jų atžvilgiu manau tikrai daug patikimiau, nes pagalvokit, jie net nežino to žmogaus, jie išsiunčia ~1300Lt ir jie dingsta, nu ir kol prisikas iki tų pinigų, per teismus gal net neatsiteistų, nes vardą pavardę bet kokiu atveju manau edmos žinotų. :-) Nes į banko sąsk. siųstų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sutinku bet MAN REIK PATARTI KO NORS GUDRESNIO nu zodziu su edm susisiekiau e mailu sake kad po 3 men daug kas gali pasikeisti tai va paklausiau ar yra kitoks budas pirkti ty susitikti ar pan tai dar neatrase .....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sutinku bet MAN REIK PATARTI KO NORS GUDRESNIO nu zodziu su edm susisiekiau e mailu sake kad po 3 men daug kas gali pasikeisti tai va paklausiau ar yra kitoks budas pirkti ty susitikti ar pan tai dar neatrase .....

Ką jis turėjo omenį pasikeisti? Taprasme kas pasikeisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad tipo turetu ar neturetu konsoles tos ar kazka turejo omeny o ka nezinau pats taip sake

Nu jei tu taip rišliai savo mintis Edmai išdėstei kaip savo visuose pranešimuose, tai nesistebiu kad ir Edma nieko nesuprato ko tu iš jo nori. O šiaip tai aš tavo vietoje paprašyčiau tėvo kad į Kauną nuvežtų ir iškart nusipirktum, nereiktų ten laukt kol ateis paštu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei tu taip rišliai savo mintis Edmai išdėstei kaip savo visuose pranešimuose, tai nesistebiu kad ir Edma nieko nesuprato ko tu iš jo nori. O šiaip tai aš tavo vietoje paprašyčiau tėvo kad į Kauną nuvežtų ir iškart nusipirktum, nereiktų ten laukt kol ateis paštu :D

geras variantas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiems kam neramu del pinigu pervedimo , nepasitiki (pilnai suprantu) galiu issiust per pasta isperkamuoju mokesciu , taciau kainuos papildomai 2% ( apie 28lt) - isperkamo mokescio paslauga ir plius pristatymas apie 15lt . Zinoma reikes nueiti i pasta atsiimti.

Nera HDMI , bet geresni dvd-rom -ai .

Veliau (apie gruodzio viduri) bus su HDMI , gal ir elite.

Del garantijos - jeigu xbox pasireiskia perkaitimo problema (mirgsi 3 lemputes) , xbox yra keiciamas nauju, nes nieko gero ten nepadarysi . Keicia mano tiekejas. Trunka apie 2 savaites.

Taciau pasitaiko smulkus brokas pvz: naujausiu hitachi dvd-rom ratukas. Ju neverta vezti i garantini ,nes problema nesunkiai pasalinsiu pats ir tikrai greiciau nei per 2 savaites :D .

Neklauskit kas bus po 3 men , nes as ir pats tiksliai nezinau. Galbut keisis komplektacija, galbut dar pagerins xbox360 gelezi , gal kaina keisis ir pns.

Beje, i emailus is one.lt atrasyti negaliu.

Nepazadu ,kad atrasysiu i emailus "kokia paskutine kaina" , "kiek nuleisi" :D , "Kodel taip brangu" , "USA pigiau" arba kad issamiai atsakysiu klausimus i kuriuos lengva rasti atsakyma su google ir pns.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As noreciau Xbox 360 flasinto su NBA 2k8 ar tai imanoma?Sumokeciau 1400lt... :D

imanoma.kiek zinau is Edmos skelbimu, tai xboxo kaina yra 1330 LT.Tai tikrai iseis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.