Akysa

iExtreme LT+2.0v (slim)

Rekomenduojami pranešimai

Ar sunku paciam padaryti,jaigu jau ant slimo stovi 1,91? 0225

 

Jei dvd key turi tai nera sunku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei dvd key turi tai nera sunku.

 

Kiek zinau be USB360PRO i 0225 nelabau ka irasysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar noriu paklaust, kaip ten su tuo flashinimu(ar apsimoka?), nes vieni žmonės sako, kad geriau nesiflashint, nes padarai update- vėl iš naujo, o jei neupdatinsi- žaidimo nepažaisi... Tai ar apsimoka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidarai update, nusiflesini ir ramiai zaidi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

senai prie live buvau pajunges,bet matau internete kad paskutinis update xboxui buvo 23 rugsejo,pas mane db stovi 1.91lt,tai jaigu as padarysiu sita update,toliau galesiu zaisti piratinius gaimus?

Redagavo Principas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurek system info koksai dashbordas. jeigu 2.0.13146.0 arba aukstesnis, tada update gali daryti, jeigu zemesnis negu 2.0.13146.0 tada po updeito nebeeis piratiniai zaidimai ir teks isnaujo flesinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu,mano 2.0.13599.0 reiskia galiu,tik klausimas kodel uzeinant i live neduoda jokio update,bet per pc i xbox.com nueinant rodo kad update vartotojams yra naujas??nes siusiu savo xbox flashint kad butu 2.0,ir manau reikia naujausio update,kitaip neeis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

13599 yra pats naujausias siai dienai (2011 10 09). O siaip kas tvarko xboxus tai visada suraso naujausius update pries flesindami

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane slim'e vis dar irasyta LT+1.1, jokiu updeitu kur peraso firmware nebuvau dares. Visus Key ir Dummy failus turiu. Vis dar tebera 9504 cd rom. Ar imanoma butu paprastai nuflesint i LT2.0 be jokiu litavimu? Jei reiketu lituot ka reiketu nusipirkt? kiek tai kainuotu?

Redagavo Ideline

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane slim'e vis dar irasyta LT+1.1, jokiu updeitu kur peraso firmware nebuvau dares. Visus Key ir Dummy failus turiu. Vis dar tebera 9504 cd rom. Ar imanoma butu paprastai nuflesint i LT2.0 be jokiu litavimu? Jei reiketu lituot ka reiketu nusipirkt? kiek tai kainuotu?

 

Galima perasyti firmware i LT 2.0 be litavimu ar plokstes keitimu jai tu zaisi senesnius zaidimus nes nauji reikalauja naujo dashboard update kuris uzrakina dvd roma tada ir reikia litavimu ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti, pas mane atristas slimas i 1,91 ir kazkaip ten pragresta cd rom plokste, tai kaina butu didesne atsinaujint i LT+2,0?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kaina butu kaiptik mazesne, nes visas sunkiausias darbas kaip suprantu jau padarytas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima perasyti firmware i LT 2.0 be litavimu ar plokstes keitimu jai tu zaisi senesnius zaidimus nes nauji reikalauja naujo dashboard update kuris uzrakina dvd roma tada ir reikia litavimu ir t.t.

 

Na tada tolko kaip ir nera perrasyt, vistiek jei prie live junksies prasys update daryt...O tai koki pigesni buda galetumet pasiulyt litavimui? Ir gal kokiu tutorialu yra kaip lituotis prie kokiu kontaktu ir pan?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.