no0ne

=MS28

Rekomenduojami pranešimai

Rasykit cia visi tie kurie tikrai zino arba yra flashine namie MS28.

Kame problemos,jei mano VIA VT6421 nesuranda ? flashinant su iPrep raso no device connected.Ir daryk ka nori... darant pagal viena gida paprasciausia uzsifreezina.Help ? nes negaliu praleist tokios progos,turint vt6421 reikia butinai nusiflashint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veš pas kokį specą ir nuflašis. Aš flašijau su xtreme, beje mano PC irgi freezindavo, tai parsitempiau seną pc ir veikė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dejau... isbandziau viska ka galiu ir moku.vesiu pas meistra,nes man tas flashinimas tik blogas emocijas kelia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man lyg rasydavo naudojant iPrep No device tada kai blogai ijungdavau xbox -_- ta prasme reik ijungt pc ir kartu xboxa(reik, kad sata laidas nebutu ijungtas) kai uzbootina ir atsiranda tas langas kur rasyt tada tik ikisi Sata laida i xboxo dvd-roma ir tada ieskai device -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iPrep 1001 v006, ka daro funkcija "Patch MTKFlash"?

Kai išsaugojau originalu flashą, tai sukūrė du failiukus BIN, tai jei noriu atstatyti atgal flasha kurį iš jų naudoti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patch MTK flash paredaguoja MTK flasha pagal tavo SATA korta ar onboard SATA chipseta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks dabar man skirtumas, tema kurta pries kiek menesiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks dabar man skirtumas, tema kurta pries kiek menesiu.

nu tai jei tema issprendei tai gal ir uzrakink ja? Juk modas buvai turetum moketi tai daryti.Rakinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.