eimuza

Turiu kelis klausimus

Rekomenduojami pranešimai

Zadu pirkti wii ir turiu kelis klausimus.

1. Kokios korteles reikia? Kiek skaiciau ziurejau SanDisk Micro SD?

2. Ar lengva paciam atsiristi? Esu pats atasirises psp. O wii lengva? Ir ko reiketu? Korteles ir adapterio? O adapterius parduoda kartu su kortele?

3. Ar nu atristu wii eis naudotis internetu tai yra zaisti internete? As rauteri turiu.

4. Ar patogu zaisti saudyklinius zaidimus? Ir ar brangei kainuoja tas remote controler su nunchuck? Zinau kad dezeje yra jie bet noriu dar vienus nusipirkti kad eitu dviese zaisti wii sports :thumbsup4:

5. Ar norint zaisti online reikia kokio nors cd key?

6. Jei man neiseitu atsiristi wii kiek kainuotu atrisimas?

7. Ar jei dabar nusipirkes is topo centro wii ji eitu atristi?

Papildyta:

8. Su kokia programa reikia irasyti wii zaidimus i diska? O diskas dvd+r?

9. O tik juodam wii prideda wii sports resort? Ar ir baltiems bet naujiems?

 

Nu atorodo daugiau klausimu neturiu tikiuosi atsakysit :kede:

Redagavo eimuza

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek girdejau wii atsirisa labai lengvai jai nepatingesi susirasi youtube kaip tai padaryti o del zaidimu nu as be zodziu labai jau wii sutrumpina zaidimus avatara zaidziau ant ps3 tai tik uz zmones ejau gal savaite o ant wii visa praejau per dvi dienas nes is daugiau kaip puse zaidimo nebuvo cia toks pastebejimas is patirties del kitu geimu nezinau bet manau kas kas panasaus turetu buti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zadu pirkti wii ir turiu kelis klausimus.

1. Kokios korteles reikia? Kiek skaiciau ziurejau SanDisk Micro SD?

2. Ar lengva paciam atsiristi? Esu pats atasirises psp. O wii lengva? Ir ko reiketu? Korteles ir adapterio? O adapterius parduoda kartu su kortele?

3. Ar nu atristu wii eis naudotis internetu tai yra zaisti internete? As rauteri turiu.

4. Ar patogu zaisti saudyklinius zaidimus? Ir ar brangei kainuoja tas remote controler su nunchuck? Zinau kad dezeje yra jie bet noriu dar vienus nusipirkti kad eitu dviese zaisti wii sports :book:

5. Ar norint zaisti online reikia kokio nors cd key?

6. Jei man neiseitu atsiristi wii kiek kainuotu atrisimas?

7. Ar jei dabar nusipirkes is topo centro wii ji eitu atristi?

Papildyta:

8. Su kokia programa reikia irasyti wii zaidimus i diska? O diskas dvd+r?

9. O tik juodam wii prideda wii sports resort? Ar ir baltiems bet naujiems?

 

Nu atorodo daugiau klausimu neturiu tikiuosi atsakysit :yes:

 

1. Nebūtinai SanDisk ir nebūtinai Micro, aš pavyzdžiui įdėjęs Kingston SD kortelę į savo Wii.

2. Lengva ar nelengva yra reliatyvus dallykas, bet šiaip ir pats gali atsirišti pagal instrukcijas, nes nereikia jokių specialių įrankių tiktai SD kortelės. Jeigu naudosi Micro SD tai reikės ir adapterio (man atrodo dažniausiai būna pridėtas perkant).

3. Eis.

4. Nežinau ar patogu, nes tiesą sakant pats dar nė vienos šaudyklės kolkas neišbandžiau, bet kai žiūrėjau COD: Black Ops multiplayer gameplay video tai komentatorius sakė, kad iš pradžių nieko negalėjo nušaut gan ilgą laiką, bet vėliau pramoko. Vadinasi priprast reikia. Controllerių kainos deja nežinau, bandyk pats pasidomėt.

5. Nereikia.

6. Žiūrėk skelbimuose.

7. Eitų.

8. Man atrodo į diskus gali įrašinėt su bet kokia programa, kuri įrašinėja ISO failus. Bet jei ketini pirkti naują Wii tai greičiausiai jis piratinių diskų neskaitys. Deja, bet tokiu atveju reikės naudot žymiai patogesnį būdą - įrašinėjimą į USB flashą/HDD. Tam skirta programa vadinasi WBFS Manager.

9. Ir baltiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Čia micro SD. Šiaip aš siūlyčiau imt standartinę SD kortą. Jei pirksi 2GB tai kainuos apie 20-30lt, bet gali pirkt ir 1GB kortelę, nes jos irgi tinka. 1GB korta tai kažkur gal 15lt bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.