Akysa

Warning! Dae.bin Being Silently Updated Through LIVE

Rekomenduojami pranešimai

O galima jungtis į LIVE ir žaisti žaidimus kurie nėra AP25/XGD3 ? Už tai neduos flago?

 

Manau geriau Tau butu nesijungti i Live, kol zinosim ka daryti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sugalvojo cia MS.Kaip tik siom dienom galvojau ar atrisinet savo xbox ar ne,tai kogero kad apseisiu :D .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar labai glichinimas ishsiversh i prieki kaip perspektyvus nulauzimas, tik zinoma be live funkcijos.

 

Beda kad panasu jei ap25 table chekai bus kiekvienam individualus, t.y abgx neturis vieno standartinio ap25 suvedimo visiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei vakar buvo live pajunktas. bet snd jungiu offline ir pasileidzia truncate budu irasyti xgd3 tai man neatnaujino kaip suprantu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar baigiau žaisti Xbox 360 apie 21h ir paskaitęs galvojau, kad jau nebepasileis, bet isijungiau Xbox 360 be live ir veikia AP 2.5 ir XGD3 žaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar baigiau žaisti Xbox 360 apie 21h ir paskaitęs galvojau, kad jau nebepasileis, bet isijungiau Xbox 360 be live ir veikia AP 2.5 ir XGD3 žaidimai.

 

pas mane vienas prie vieno situacija. ir kaip db zinot ar pasigavom ta naujinima ar ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar baigiau žaisti Xbox 360 apie 21h ir paskaitęs galvojau, kad jau nebepasileis, bet isijungiau Xbox 360 be live ir veikia AP 2.5 ir XGD3 žaidimai.

 

As zaidziau iki 00:30.Gryzes is paskaitu pamaciau sita tema ir jau galvojau: ,,sakes,pasigavau flega'' bet pabandes pasileist xgd3 geimus offline budu jie veikia :D Tai net akmuo nuo dusios nukrito

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dabar, kai geriau nesijungt i Live, tai visi mano draugai offline, nors budavo po 7 minimum. Idomu kada vel visi prisijungs. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, kaip tik gavau menesi nemokamai losti uz tai kad nauja acc susikuriau o cia jau banai prasideda :D Nu siandien dar nebuvau i live prisijunges tai gal nieko nebus, bet vistiek gaila kad negaliu prisijungti, o jau buvau susimastes apie gold pirkima :D kaip galima pazeti ar esi uzflagintas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar žaidžiau, šiandien žaidžiau, rytoj žaisiu. Kas man iš to, jei ban gausiu tai gaus ir visi kiti kas ir nebuvo pasijungę šią savaitę live. Mark my words :D Beto koks skirtumas kad jūs dabar nesijungsit live, bet už savaitės pasijungsit? gi vistiek gausit tą Dae.Bin ir dabar tik Gold'ą švaistot, žaiskit kol galit. :D Nesijungimas į Live yra tas pats kas Bano turėjimas.

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dabar, kai geriau nesijungt i Live, tai visi mano draugai offline, nors budavo po 7 minimum. Idomu kada vel visi prisijungs. :D

 

Ne į temą

True, vakar dar kai su tavim lošem rush'a pas mane buvo ~6 online, o dabar tik 1 likes :D

 

Įdomu, kaip čia su tais banais bus

 

Edit;Kiek žinau per Xval galima patikrinti ar turit flagus ar ne. Jei pas jus meta Ap25 error ( ar kažkas panašaus) Tai vadinasi flagas yra, o jei secdata clean, tikekimes, kad po kolkas mes saugus

Redagavo sweeper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pasitikrinti Flag'us galite su XVAL programa. Yra PlayManijos forume kažkur gidas, kaip tai padaryti. Tiesiog suveskite į paiešką XVAL.

Tačiau nevisada ten tiksliai viską parodo!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pasitikrinti Flag'us galite su XVAL programa. Yra PlayManijos forume kažkur gidas, kaip tai padaryti. Tiesiog suveskite į paiešką XVAL.

Tačiau nevisada ten tiksliai viską parodo!

 

Ne į temą

Tikrinti pora kartu reiktu, bet dažniausiai tiksliai rodo, nes kažkas sakė, kad programa remiasi algoritmais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.