konni

Uncharted: Drake's fortune

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, visus lobius radau!

Va cia ziurekit:

 

Nuotrauka

 

..bei padariau pora scrennshot'u. Zaidimo GRAFIKA NEREALI! Visas zaidimas NEREALUS! Kad ji kur! As jau noriu Uncharted-2!! waiii waiii waiiiiiii!!

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, visus lobius radau!

Va cia ziurekit:

 

Nuotrauka

 

..bei padariau pora scrennshot'u. Zaidimo GRAFIKA NEREALI! Visas zaidimas NEREALUS! Kad ji kur! As jau noriu Uncharted-2!! waiii waiii waiiiiiii!!

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

Umm... ar čia tik man taip atrodo ar Drake'as kažkaip keistai atrodo..? <_<:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cha cha cha stankus! Gerai pastebejai! Va matai ten gali zaidime keistu dalyku daryti. Dreika storinti, ploninti, ir t,t, LOL!

Oh zmones. Sis zaidimas atrodo nerealiai. Mano screenshot'ai gerai atrodo, bet pamate zaida tiesiogiai ant ekrano, tai jus i kelnes krautumete!

Redagavo konni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va matai ten gali zaidime keistu dalyku daryti. Dreika storinti, ploninti, ir t,t, LOL!

Nu va čia tai geras... šito išvis nesitikėjau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausiai atrodantis konsolinis zaidimas tai tikrai! Parsisiunciau demo tai dabar butinai pirksiu full game! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu šį geimą... Mano pirmasis žaidimas ant PS3... Aš LABAI LABAI LABAI juo patenkintas... Nerealus! Tik šiandien jį perėjau visą ir net gaila liko :weep: labai istorija patiko... Net privertė susimąstyti pabaigus žaidą... :lol: Grafika labai graži... Bet gal aš labai priekabus, arba kažkas su moniku, bet man atrodė kad grafika galėjo būti gražesne... pasižiūrėjus iš arčiau matėsi mirguliuojantys kvadračiukai kai kur... pvz ant Nathan'o... Nors žaidžiu ant moniko 720p rezoliucija.. :D bet čia tik taip pažiūrėjus iš arčiau... šeip grafika super :D Tikrai šiuo žaidimu patenkintas... Dar kartą žaisiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai "ploninti" "storinti" omenyje turite, kad šiaip nueiti kurnors ir nusistatai? Ar čia dar valgyt reikia? Ta prasme susimėdžiot kąnors? (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tik pirma ir antra sio zaidimo dalis patiko... dabar sedziu berods sestoje dalyje, bet sitas istisinis saudymas jau pradeda uzknisti. Vis lenda ir lenda tie juodaodziai is visokiu kampu ir darosi jau nuobodu. Nieko naujo ir tik viskas kartojasi vis kitoje aplikoje. Na kazkokie spastai kaip REMBO filmuose... ai ir siaip NUOBODU darytis pradejo po 3-ju valandu zaidimo.

Jei niekas nepasikeis ir toliau reikes istisai saudytis, tai zaidimas man nepatiks :) del savo monotonijos, bet va grafika tai super. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip reikia tas statulas sustumdit pagal komposa.uzsedau ant sito turo <_<

 

 

tai kaip del to 13 levelio biblotekoi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi paziureti i ta savo (nu ne savo, bet tiksliau prosenelio) dienorasti. Ten parodyta graziais paveiksliukais i kuria puse turi ziureti kiekviena statula. Tame dienorasti prie kiekvienos statulos paveikslelio parasytas tos statulos vardas, ir ten pat kitam puslapi yra kompasas, kur prie kiekvienos pasaulio puses (nu siaure, pietus, rytai, vakarai, uzmirsau kap vadinas tos puses tiksliau, pasaulio salys ar ne? :P ) parasyta kiekvienos butybes pirma vardo raide. pagal tai ir issisifruoji kur reik sukti statulas. Tikiuos suprantamai paaiskinau :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal klausimas ne labai į temą, tačiau ar patogu su joistiku šaudyti, nes yra gerų žaidimų, bet baisu pirkti ar nenusivilsiu. Galvoju kažką, kaip MGS arba Bad Company.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal klausimas ne labai į temą, tačiau ar patogu su joistiku šaudyti, nes yra gerų žaidimų, bet baisu pirkti ar nenusivilsiu. Galvoju kažką, kaip MGS arba Bad Company.

Labai faina :) Priprasi per 2-3 dienas ir bus geriau nei PC B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.