GYNGA

[Gidas] Kaip atrišti Wii 4.3e

Rekomenduojami pranešimai

bet kaip supratau failus reikia visus išekstraktuotus įkelti į SD, ten apie 6 failai ir 1 folderis taip ? :rolleyes: nepykit kad aš toks žalias dvi dienas dar tik kaip turiu wii :]

 

Taip, išekstractini failus ir keli į SD, nežinau kiek ten failų yra.

 

Sveiki kas per problema jei paleidus USB Loader ismeta dvi eilutes:

 

[+] Error

 

Custom IOS 248 could not be loaded (ret = -4100)

 

[+] Error

 

Custom IOS 248 could not be loaded (ret = -4100)

 

O tai cIOS tau visi normaliai instaliavosi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, isigijau wii su 4.2E programine versija noriu "atristi" bet pardavejas ivedes PIN ir neatsimena, gal kas padesit? Dekui is anksto..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, išekstractini failus ir keli į SD, nežinau kiek ten failų yra.

 

 

O tai cIOS tau visi normaliai instaliavosi?

 

Atsirisers WII as jau esu seniai tik va dabar bandau noriu atsinaujinti USB Loader nes pas mane senas ir be to kazkoks pakibes tai dabar naudoju neo kazkoki bet jis ne viska paleidzia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, isigijau wii su 4.2E programine versija noriu "atristi" bet pardavejas ivedes PIN ir neatsimena, gal kas padesit? Dekui is anksto..

 

Bandyk šitą

 

Atsirisers WII as jau esu seniai tik va dabar bandau noriu atsinaujinti USB Loader nes pas mane senas ir be to kazkoks pakibes tai dabar naudoju neo kazkoki bet jis ne viska paleidzia.

 

Įsirašyk naujausius cIOS pirmiausia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui PIN'o nebeliko :D Kad pasikeisti is 4.2E i 4.3E pgrm. versija reikia spausti Wii system update?

 

Taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valio! Man taip pat pavyko atristi savaji wii !!! :) Didelis dekui uz issamu aprasyma... Perskaiciau tavo (GYNGA) pokalbi su arturas1980 ir nutariau uzsirasyti savaji atrisimo "kelia", gal but pritaikysi...

md5summer (exe) paleisti Checksum type: MD5 spausti - Verify sums ir pasirinkti ModPack-PAL-E.md5. Spausti close. Vel spausti Verify sums

Checksum type: MD5 pasirinkti CIOS-PACK-v4.md5. Ideti kortele i wii ir ijungti.

Pasirinkti "WAD Manager" is spausti A Spausti 1 - "Install all wads" - tada spausti A.

Tada spausti bent koki mygtuka, kad pratesti...

Pasirinkite "System Menu 4.1e ir spauskite A. Spauskite 1 - "Install all wads" - tada spauskite A Spauskite B kad grįžtumėte į meniu.

spausti 2 tada Homebrew Channel Loader. Pasirinkite Priloader ir load tada spauskite + zenkla, kad patvirtint instaliavima.

Spausti reset, tada Per Priiloader spauskite System Menu Hacks (spauskite A mygtuka kad pakeisti i enabled), kai pakeisite spauskite B mygtuka.

Spauskite "load/install file" ir instaliuokite USBLoaderCFG.dol tada spausti B ir system meniu.

 

P.S.Dar padariau pora foto, jei reikia, galiu ikelti...

Dekui uz pagalba...

Redagavo mazdabolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valio! Man taip pat pavyko atristi savaji wii !!! ;) Didelis dekui uz issamu aprasyma... Perskaiciau tavo (GYNGA) pokalbi su arturas1980 ir nutariau uzsirasyti savaji atrisimo "kelia", gal but pritaikysi...

md5summer (exe) paleisti Checksum type: MD5 spausti - Verify sums ir pasirinkti ModPack-PAL-E.md5. Spausti close. Vel spausti Verify sums

Checksum type: MD5 pasirinkti CIOS-PACK-v4.md5. Ideti kortele i wii ir ijungti.

Pasirinkti "WAD Manager" is spausti A Spausti 1 - "Install all wads" - tada spausti A.

Tada spausti bent koki mygtuka, kad pratesti...

Pasirinkite "System Menu 4.1e ir spauskite A. Spauskite 1 - "Install all wads" - tada spauskite A Spauskite B kad grįžtumėte į meniu.

spausti 2 tada Homebrew Channel Loader. Pasirinkite Priloader ir load tada spauskite + zenkla, kad patvirtint instaliavima.

Spausti reset, tada Per Priiloader spauskite System Menu Hacks (spauskite A mygtuka kad pakeisti i enabled), kai pakeisite spauskite B mygtuka.

Spauskite "load/install file" ir instaliuokite USBLoaderCFG.dol tada spausti B ir system meniu.

 

P.S.Dar padariau pora foto, jei reikia, galiu ikelti...

Dekui uz pagalba...

 

Ok, tą vietą su Priiloader paredaguosiu, gal dar pameni kaip ten tiksliai vadinasi kur aš gido 3-iam žingsnyje rašiau "launch bootmii as cboot2 ar kažkaip panašiai"?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, tą vietą su Priiloader paredaguosiu, gal dar pameni kaip ten tiksliai vadinasi kur aš gido 3-iam žingsnyje rašiau "launch bootmii as cboot2 ar kažkaip panašiai"?

 

 

sorry, bet zinok nepamenu, per daug informacijos vienam kartui :melvin: va sudominau keleta pazystamu kurie turi wii, jei atrisinesiu jiems tai uzsirasysiu 3-ia zingsni detaliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal zinot kame gali but problema, negaliu israrinti vieno game, kuri parsisiunciau is linkomanijos: http://www.linkomanija.net/details?165045.Top_Spin_4_PAL_Wii-LoCAl Ten yra kazkokie neaiskus "ts4wii.r12.!ut" failai?

 

 

P.S. dar raso "you need to have the following volume to continue extraction"

Top.Spin.4.PAL.Wii-LoCAL\ts4wii.rar.!00

Redagavo mazdabolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išimkite kortelę ir įsikelkite nukopijuotus failus (bootmii aplanką, nand.bin ir keys.bin) į PC ir saugokite.

 

Ka reikia daryti jei neina nukopijuoti vieno failiuko NAND.BIND likusieji abu nusikopijavo i PC? dekui is anksto!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.