GYNGA

[Gidas] Kaip atrišti Wii 4.3e

Rekomenduojami pranešimai

Kaip[ tai netinka SDHC korteles, kad kitokio tipo jų net nėra, ar aš kažko nesupratau?

 

Kaip[ tai netinka SDHC korteles, kad kitokio tipo jų net nėra, ar aš kažko nesupratau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gidas neblogas, jau atsirišau, buvo truputis neatitikimų, bei nesklandumų, wii viena karta pakibo, bet ištraukus iš elektros tinklo ir vėl įjungus, viskas veikė :D

Redagavo zippintro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skiriasi regijonais, PAL europos, NTSC amerika ir kitos salys... Jei tavo konsole PAL tai ir siuntiesi PAL zaidimus, jei NTSC tai NTSC ir siunti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurekit.. Iskilo tokia problema.. Prie 3 Zingsnio.. Kai per md5summer.exe reikia verifyint md5 failus, tai man su ModPack ismeta 21 errora.. Ka daryt? Bandziau performatuot kortele, bandziau kita kortele naudoti, nieks nepadejo..

Kazkada kai atrisinejau, tai viskas buvo OK lygtais.. Bet db ismeta tuos errorus, ir niekaip negaliu ju panaikint :( Ka daryt??

Staigiai reikia atsakymo!!

EDIT: Nebereikia, susitvarkiau :D

Redagavo mekeksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas galit tiksliai paaiskinti kaip paleisti zaidimus is isorinio HDD. Pavyksta paleisti zaidimus tik is 4gb particijos, jei meginu 50gb nieks nesigauna... Dekui is anksto...

 

P.S. Ir dar viena problema, nebenuskaito zaidimu is kompaktu- raso DVD read error (1167), patikrinau ant kitos wii konsoles, zaidimai veikia

 

Nu va kazkaip pavyko paciam susitvarkyti db. is 300gb particijos nuskaito zaidima, net pats nzn. kur klaida dariau...

Redagavo mazdabolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"...Per Priiloader spauskite System Menu Hacks. Dabar jums išmes daug visokių išjungtų (disabled) dalykų. "Block Disk Updates", "Block Online Updates", "Remove Diagnostic Disc Check", "Move Disc Channel" padarykite ENABLED..."

 

 

o per kur cia yeiti y ta Priiloader ?

 

Parsisiųskite ModPack PAL bei cIOS Pack v4 failus, pridėtus šito posto apačioje

 

Abu pack'us išarchyvuokite į SD kortelę. Tuomet pasileiskite md5summer.exe programą iš SD kortelės (per kompiuterį, ne per Wii). Atsidariusioje programoje spauskite Verify Sums ir pasirinkite ModPack.md5

Viskas turi praeiti be jokių error'ų

Tuomet vėl spauskite Verify Sums ir pasieinkite CIOS-PACK.md5

Vel viskas turi praeiti be jokių error'ų.

 

 

 

sveiki,o jei pas mane is amerikos wii ir NTSC , tai situ netinka parsisiust? iki cia viska isirasiau,o ka toliau daryt? ar gal nuoroda kokia ymestumet kaip amerikiny atsirist?

sitas gal tinka? http://www.wiihacks.com/recommended-faqs-guides-tutorials-only/96886-guide-softmod-any-wii.html

Redagavo gelgalis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rods tau netiks pagal sita tutoriala, nes pas Amerikietiskus ne 4.3E versija kiek zinau.. Pas juos 4.3 kazkokia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rods tau netiks pagal sita tutoriala, nes pas Amerikietiskus ne 4.3E versija kiek zinau.. Pas juos 4.3 kazkokia :D

 

 

pas mane 4.3U , sitam leidzia toky pasirinkt ir parsisiust : Nueikite į http://please.hackmii.com/ ir ties System Menu Version pažymėkite 4.3E

 

 

 

bet paskui netinka kaip suprantu ,nes PAL regionui skirti,o man reik amerijkiniui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir pasirinkt tenais tada 4.3U.. O siaip nintendo forumuose pasieskok, gal ka rasi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir pasirinkt tenais tada 4.3U.. O siaip nintendo forumuose pasieskok, gal ka rasi :)

 

 

na siaip tai todel ir klausiu cia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.