vytenis007

Flashinimas LTPlus-25-v2.0

Rekomenduojami pranešimai

Jei dvdromas neoriginalus tai updeitas neturetu susirasyti, greiciausiai pakibtu updeito metu.

jei dvd key netinkamas, tai xboxas uzsikrauna, bet neskaito geimu, tik dvd filmus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei dvdromas neoriginalus tai updeitas neturetu susirasyti, greiciausiai pakibtu updeito metu.

jei dvd key netinkamas, tai xboxas uzsikrauna, bet neskaito geimu, tik dvd filmus.

 

 

na kiek dirbu su xboxais dar neteko matyt originalaus benq romo jasperi 256mb konsolej :) bet faktas tas kad dvd filma nuskaite o zaidimo niekaip ir tikrai zinau kad updeito metu turejo pakibt bet nepakibo jauciu ryt irasysiu orig FW ir pajungsiu prie xbox live tada pazesiu kaip jis elgsis nes gaila toki kompa ant daliu paleist arba daryt RGH nors nand x turiu reikia tik coolrunerio na nakti bus ka veikt miegant :) galvosiu kaip geriau sutvarkyti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei turi sena dummy.bin tai dek i JF ir ziurek ka rodys. jeigu buvo spoofintas tai matysis iskart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei turi sena dummy.bin tai dek i JF ir ziurek ka rodys. jeigu buvo spoofintas tai matysis iskart.

 

neturiu seno dummy.bin

kaip ir sakiau uzupdeitinau tai dabar turiu .bin po upteito bet man labai keista viskas nes jei idetas ne tas dvd romas tikrai updeitas nepreitu nes pries updeita dash buvo 12611 o po updeito 13604 tai 100% duodu kad perflashino dvd roma

 

 

Benq Dump file saved to BENQ-OFW.bin

 

Loading firmware from buffer

 

Inquiry string found

 

Identify string found

 

Drive key @ 0xA030 8A3E12A4182352D7D46786CFC43831BB

 

Firmware Osig: [PBDS VAD6038 0442]

 

Firmware is: Stock

 

Key added to database

 

jei butu ne originalus dvd romas turejo pakibt updeitas nes zmones kurie updeitindavo 100% originalius dvd romus ju konsolese net gi jiems pakibdavo nes buvo flashinti i 1.91FW o kas cia pas mane per stebuklas tai nesuprantu as meginsiu siandien ivairius vaariantus ir ziuresiu kaip jis elgsis taip kad duosiu zinoti <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu siaip tokius mates kur data nesutampa su turinciu buti dvdromu. Taip yra del MS konsoliu taisymo politikos. Tarkim sugedo 2009 metais konsole kuri pagaminta 2007 metais. MS ja ima i garantini, sutaiso ir uzklijuoja tos dienos informacini lipduka gale. Esu mates viena originalu hitachi 2009 metu konsoleje ir viena falcona gamybos 2009 metu. galbut tavo irgi toks retas variantas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu siaip tokius mates kur data nesutampa su turinciu buti dvdromu. Taip yra del MS konsoliu taisymo politikos. Tarkim sugedo 2009 metais konsole kuri pagaminta 2007 metais. MS ja ima i garantini, sutaiso ir uzklijuoja tos dienos informacini lipduka gale. Esu mates viena originalu hitachi 2009 metu konsoleje ir viena falcona gamybos 2009 metu. galbut tavo irgi toks retas variantas...

 

 

siaip jau issiaiskinau blogas dvd key

o viskas buvo paprastai perrasiau lito benq FW ir uzjungiau viskas isijunge be jokiu problemu tik vat zaidimu neskaito tik PLAY DVD zodziu reiks daryt RGH ir vel kruva darbo del dvd key <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane xbox360 su 93450c ,issitraukiau raktus bandau isirasyti 2.0 bet vis -Write verification filed? kame bedos,naudoju nenaujausia jungleflasher,dabar jau istrintas dvd ,bet dar iseina padaryti driver in vendor mode,nesuprantu kas netinka,padekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma atsinaujink konsoleje dashborda. Tada fleshink i 3.0 fw. Ir naudok naujausia jungleflasher.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali but tiesiog blogas fw failiukas, is kitur siuskis, man taip su LT+1.91 buvo. O siaip geriau su nauju jf i LT+3.0 flashink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada rasykis stock fw, atsinaujink dashborda ir vel flesinkis i 3,0 (KAM TAU TAS 2,0 SENIENA). Taip, visada naudok naujausia JF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei istrintas dvd rom tai reikia tik isgauti vendor mode,ir bandyti rasyti? ar yra jum buve kad neisirasytu is kelinto karto?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.