bhpnico

Wii flow

Rekomenduojami pranešimai

Tai va, noriu isirašyt Wii flow loader'į, nes ant mano gfx loader ar koks ten.. neijungia COD black ops.. tai noriu įsirašyt Wii flow ir bijau kad nebutų brick..

Tai ir norejau paklaust, ar rašant programas(neskaitant atrišimo) galima pasigauti brick?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, noriu isirašyt Wii flow loader'į, nes ant mano gfx loader ar koks ten.. neijungia COD black ops.. tai noriu įsirašyt Wii flow ir bijau kad nebutų brick..

Tai ir norejau paklaust, ar rašant programas(neskaitant atrišimo) galima pasigauti brick?

 

Negalima. Praktiškai tu programų į Wii net neįsirašai, tik įsikeli į SD kortelę, iš kurios HBC paleidžia programas. Bricką gali gaut nebent kąnors išdarinėdamas su sisteminiais failais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ką reiktų pasirinkt tokiu atveju?

http://wii.spiffy360.com/forum/thread-735.html

 

Nebepamenu tiksliai dabar tos cIOS versijos, bet man atrodo 249. Parsisiųsk sysCheck programą iš čia ir įsimesk į Wii SD kortelę. Ji tau parodys informaciją apie tavo Wii, taip pat ir cIOS versiją.

 

P.S. Ten kur daviau linką atsargiai nespausk to mėlyno Download mygtuko, nes išmes reklamą. Spausk tą dešinėj Download Selected Version ir tada palauk kelias sekundes kol išmes Open/Save langą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.