Impaler

Kalėdinis PlayManija.lt super konkursas #17!

Rekomenduojami pranešimai

Tylią tylią naktį Gimęs kūdikėlis, iš Playmanijos

glėbio tiesia rankeles. Mintimis nuskrisiu aš prie prakartėlės, Atiduosiu Jėzui dovanas kuklias: Trokštančią mylėti ir nenusidėti, Trapią savo širdį ir aukų gėles.Su sventom kaledom linkiu geru svenciu dovanu ir emociju :thumbup::thumbsup4:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tylią tylią naktį Gimęs kūdikėlis, iš Playmanijos

glėbio tiesia rankeles. Mintimis nuskrisiu aš prie prakartėlės, Atiduosiu Jėzui dovanas kuklias: Trokštančią mylėti ir nenusidėti, Trapią savo širdį ir aukų gėles.Su sventom kaledom linkiu geru svenciu dovanu ir emociju :thumbup::thumbsup4:

 

Ne į temą

Turiu tave nuvilti - pavėlavai... :)
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambino mano Interneto tekejas ,bande kaska krapstyti nieko jam nesigavo, tai pasake siandien atvazuos pas mane Indzinierius ir ziures kokia ten ta problema pas mane, tai gal jau pajunks man interneta ;) tai siandien ir paskelbsiu nugaletojus arba nakti :) jei viskas klostysis gerai :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambino mano Interneto tekejas ,bande kaska krapstyti nieko jam nesigavo, tai pasake siandien atvazuos pas mane Indzinierius ir ziures kokia ten ta problema pas mane, tai gal jau pajunks man interneta ;) tai siandien ir paskelbsiu nugaletojus arba nakti :) jei viskas klostysis gerai :)

 

Ne į temą

Laukiam. :)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tylią tylią naktį Gimęs kūdikėlis, iš Playmanijos

glėbio tiesia rankeles. Mintimis nuskrisiu aš prie prakartėlės, Atiduosiu Jėzui dovanas kuklias: Trokštančią mylėti ir nenusidėti, Trapią savo širdį ir aukų gėles.Su sventom kaledom linkiu geru svenciu dovanu ir emociju :);)

 

Ne į temą

tai ramiai zmugs iskarto rep bloga pasidare :) -10 :DD

 

Ne į temą

O del narkatos posto tai puiku,kadangi atostogos daugumai,tai visi palauksim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tai ramiai zmugs iskarto rep bloga pasidare :) -10 :DD

 

 

 

tai kad jis naujokas, cia jo pirmas postas, jis uzsiregistravo tik del konkurso, nors butu nepatingejes tema paskaityt! ir del to jau -11 ;)

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad jis naujokas, cia jo pirmas postas, jis uzsiregistravo tik del konkurso, nors butu nepatingejes tema paskaityt! ir del to jau -11 ;)

 

Ne į temą

Uoj ne apie jy kalbejau,cia apie multi kazkoki,pasirodo temas sumaisiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazin ar ne pirmas video pamaxiau, sveikinu nugaletojus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va cia tai nesitikejau :) Argi ne stebuklai-sitaip noreta maike gavau :) Didelis didelis dekui :) Zinau kad tur but niekas nepatikes, bet sitos maikes norejau tikrai daug labiau negu kitu prizu-PS3 man nereikia, nes neturiu teliko su HDMI, na o boxo ir taip nereikejo, nes ji ir taip turiu :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu nugalėtojus! Didelis dėkui narkatai! Beto Mindaugas1980 nuskilo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Palaukit tuoj sufokusuos... :thumbsup4:

Na taigi sveikiniu laimetojus, gal kitam konkurse kazkas nusikils,cne su konkursais man nesiseka. :)

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikinam ir dekojam konkurso rengejams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.