Batista

Maniakai
 • Pranešimai

  1.048
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  0%

Batista paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 27 2017

Batista patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

394 Itin gera

Apie Batista

 • Rangas
  MMA Games fan
 • Gimimo data Birželio 29

Profilio informacija

 • Pomėgiai
  Kick some ass and similar stuff.
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.554 profilio peržiūros
 1. Dekui uz VIP, bet kokiu atveju planavau uzsisakyt, tai prasitesiu manau.
 2. Sveiki, tikiuosi visi gerai išsilaikę

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 3
  2. Batista

   Batista

   Labai keisti laikai atėjo, kažkaip labai keista :D Siaip va neseniai God of war naujausia perejau. Dabar galvoju ka toliau, horizon zero dawn gal... Dar pagaliau proga ant telefono kazka isijungt neturint ka veikt, nes gwent ant androido pagaliau isleido, tai pats tas manau ten. O jus ka suzaidziat?

  3. Magnitas

   Magnitas

   Truputi ne i tema, bet siulau @Impaler sukurti tema, su minktom izoliacinem sienom, ir savaitei kitai nusiusti ten @cheburator del visa ko. Ir siaip ateiciai PLM reikia tokio kambario :D Maisto davinys du kartus i diena. Ryte slapanke su salta arbata, o vakare kokia silta kukuruzu koses. Del lesu trukumo WC bus senas geras kibiras. Del duso.. Kol kas ziniu nera.

  4. Batista

   Batista

   Ir nuo geru žaidimų izoliuot reikia, kad neapkrėstų. Kokius crappy games kaip big riggs tik žaist iki kol pasveiks :D

 3. Pirmos dalys buvo so much fun. Mindless action and violence are the best.
 4. "5. Muzika zaidime ... blogai.. labai..". Dude WTF, you serious?
 5. O taip, bet kas kam patinka šitas žaidimas yra bukas, great point man. Su valdymu problemų neturiu, RDR netrukdė, čia pridėjo šiek tiek papildomai dalykų, bet tikrai neturiu nusiskundimų, o realiai žaidimą tik pradėjau. Kalbant apie stiprias puses RDR2, seriuosly net nesugebi paminėt soundtracko, kuris yra tiesiog fantastic. Pasaulis - tokio gyvo video game world dar neteko matyt, interactini su visais, o ne tiktai kažką žudai (although you can try). Dialogų tiek daug, kiekvieną kartą grįžęs į stovykla sužinai kažką naujo apie dabar vykstančius dalykus ar history, Iš pačio story, klausimas ko Jūs realiai norit? Gal jūsų vaizduotė labai plati? Žaidėt pirmą RDR? Matėt kas atsitinka Dutch, man kol kas kuo puikiausiai viskas prie to veda. Visually apskritai patylėsiu ant kiek žaidimas gražus, o žaidžiu ant varganų 720p. Suprantu, ne visiem taip pat patiks, man pvz Horizon Zero Dawn super nekabino, bet tai nekeičia fakto, kad žaidimas labai geras. O ką realiai čia girdžiu tai tik shit talking. Anyways, aš dar matau save praleidžiantį prie šito žaidimo daug valandų, žaidimus perku tik tuos, prie kurių galiu praleist daug laiko, o ne perku dešimtis žaidimų ir nežinau ką visgi žaist, this will not be any different.
 6. Žaidžiu act 4, žaidimas labai kabina, veiklos įvairovė, istorijos tension and all that. Jeigu žmogus žaidžia tiesiog, kad kuo greičiau prabėgt viską ir numest žaidimą, žaidimas nepatiks. Kam patinka complexity, istorijos build'inimas, skirtingių veikėjo interakcijos ir panašiai, manau žaidimas tikrai patiks. Rockstarai dar manęs nebuvo nuvylę, nenuvylė ir šitas, netgi atvirkščiai - toliau stebina.
 7. @@gedunex nu komentaruose daug šneka, kad valdymas nepatinka nuo pirmo RDR. Man asmeniškai niekas pirmam RDR dėl valdymo neigiamo neįstrigo, tikriausiai kam nepatiko, nepatinka ir dabar.
 8. Tarp kitko, dėl bėgimo look into tip Nr.2; Arklio prisišaukimas Nr 13:
 9. Pritariu Scalman, kad toks žaidimas ir turi būti šiek tiek lėtesnis. What's the point tiesiog bėgt, kad greičiau padaryt, padėt žaidimą ir prie jo nebegrįžt. Aš asmeniškai mėgstu viską išnaršyt, rast. Tikrai nežaidžiu tik tam, kad greičiau pereičiau ir atsikratyčiau.
 10. Citata: "valdymas, tai biski gaidiskas". Valdymas - part of game. Anyways, pasakiau savo nuomonę, manau šiais laikais daugelis išlepinti gerų žaidimų, in a way me included, bandom kabintis prie visko. Pats manau turėsiu tai laiko išbandyt vėliau, tiesiog žinant koks buvo pirmas RDR (probably my favourite game) ir ką mačiau iš antro RDR2 nelabai matau kaip jis gali būt bad. P.S. Dėl pirmos dalies girdėjau RDR2 , kad ji gan slow and long. Man asmeniškai patinka, kai viskas gest big in time. Tas pats pirmas RDR turėjo slow dalių, gal ir ne pradžioj, bet karvių ganymas and all that.
 11. Kaip matau reikia iš minios visada žmonėms išsiskirt. Išvadint gaidišku žaidimu ir panašiai. Įdomu, nes visur kitur kur pažiūrėsi atvirkščiai rašo apie žaidimo fluidity, gameplay, grafika, o čia viskas žmogui blogai...Interesting...Gerai, kad bent vienas va žmogus pasako teisybę
 12. Teko pabūt, bet kažkuo labai nesužavėjo. Kur norėjosi prieiti (pagrinde gaming sektoriuje) praktiškai nebuvo įmanoma prieit.