Impaler

Kiek laiko praleidžiate prie PlayStation per dieną/savaitę?

Rekomenduojami pranešimai

Tai aišku, gali lošti tiek kiek asas, ir dar daugiau. Gi logiškai pagalvokit, PS2 kai atsirado, kompiuterinės nuo ryto iki išnaktų PS2 be perstojo eidavo, ir dar būdavo xebros, kuri už mokestį per naktį likdavo ir pliekdavo sąžiningai iki kol šefas išleisdavo ryte namo. Pats kurį laiką senais laikais dirbau kompiuterinėje ir žinau kiek jie gali. + nemokamai iki soties pliekdavau. Tas pats taikoma ir senajam PSX`ui. Jis irgi tarnaudavo kaip reikiant. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas tam PS2 gali nutikt, jis gi tam ir pritaikytas, kad lost. Geriausia ir yra ji nusipirkus zaist daug, kad jei yra kox defektas, greiciau pasireikstu, pakol garantija.

Jo, kompiuterinese tai isvis tie kompai ten be poilsio kamuojami nu ir matosi tas faktas kad sony konsoles istvermingos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, taip ištvermingos. Bet aš pamenu ir senajį NES'ą ir Sega kankindavau kaip žveris po 5-7 val. į parą. Kartais daugiau, kartais mažiau. Blokelis (ačiū Dievui su PlayStation jo jau nebebuvo visai) budavo karštas kaip žarija, bet spekit rūpėjo man tai ar ne? ;) Bet šiaip nesudegė nė vienas (nors tikrai galėjo tokius krūvius apturėjęs).

 

Beje inpeace turi mintį, geriau intensyviai išbandyt, kol garantija yra, kad pasireikštų defektai (nors aišku jų geriau nebūtų). Na o dieną po garantijos jei sugenda spėju keismažodžių pavarytumėt ne vieną. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsimenu pries 8 metu , kai buvo man 7 kazkur , mano kaimelyje buvo kompiuterine , tai ant vakaro tieki prieidavo kad baisu budavo.... geriausia konsole psx buvo , senasis modelis , ten tai buvo pzydc garfika , neprieidavau , nes dickai prisede budavo varydavo tekkenus arba su masinom.... as krc viens bijodavau eit ten i tas kompikines... tik su draugu , tai losdavau ant to ziliono kompo , netgi rpie segos nebudavo lengva prieit, aisq po viena syk buvau priejes su draugu tiek prie segos tiek pre psx , psx toki krc ispudy padare , ale tiek isijauciau praejau ten spaudinet mygtukas taip maigyt , kol galiausiai priziuretojas ateme pulteli ;) nors ir tai sunkei atidaviau.... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

psx visiem padare ispudi ,kurgi ne,kai pamaciau ka rodo psx vaizdo parduotuvej kaune,tai seile varvejo,bet jei kalbet kiek laiko praleidziu prie ps tai va dabar kasdien po kokias 4 val prie psp,nes darbe viena kokia valanda praleidziu per pietus paziuriu koki filma ar pazaidziu,o namie tai losiu nes dabar mane uzveze metal gear acid ,locoroco ir nfs most wanted 501, na ir dar pasedziu kartais prie ps2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

s nesenei isigijau taj neatsitraukiu kazdien po ketures valndas. ir dar kai man edmas sucipavo ps2 pliekiu ff12 ten tai grajus. :!: :!: :shock: 8) 8) :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dabar pora val i diena bet kai tik gavau ps2 dar mem card neturejau tai isinuomoji graju ir varai visa diena nakti neisjungi ir kita diena vel :lol: taip per 3 d perejdavau graju :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.