Prototype

Joystick mod.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Ar imanoma i ps2 joysticka sudet xbox 360 joystickos mygtukus? (bent jau priekinius vietoj :D:) :) :) )?. Nes uzsisakiau adapteri, galvoju padaryt toki mini moda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ar imanoma i ps2 joysticka sudet xbox 360 joystickos mygtukus? (bent jau priekinius vietoj :D:) :) :) )?. Nes uzsisakiau adapteri, galvoju padaryt toki mini moda :)

 

O kam tau to reikia?Pirma abejoju ar tiks nes xbox mygtukai gilesni ir ne tokie platus kiek žinau tai nelabai tiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam tau to reikia?Pirma abejoju ar tiks nes xbox mygtukai gilesni ir ne tokie platus kiek žinau tai nelabai tiks

 

Dabar nerandu, bet youtube buvo ps3 joystickas su x360 mygtukais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo tu labai uzsiknistum su tuo perdarinejimu vien del migtuku spalvos ir siektiek didzio, manau jau geriau butu visa joistik ant ps2 pasidaryti kad veiktu xbox360 joistikas :)

 

paieskok googlej info as radau siektiek kad tipo galima va toki daigta nusipirkus tada ant ps2 su x pultu losti :)Mano nuoroda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo tu labai uzsiknistum su tuo perdarinejimu vien del migtuku spalvos ir siektiek didzio, manau jau geriau butu visa joistik ant ps2 pasidaryti kad veiktu xbox360 joistikas :D

 

paieskok googlej info as radau siektiek kad tipo galima va toki daigta nusipirkus tada ant ps2 su x pultu losti :)Mano nuoroda

 

Pas mane jau keliauja pigesnis ir geresnis variantas :)

 

Ir ne ps2 su x360, o x360 su ps2

Redagavo Prototype

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.