JAV010

ieskau patarimu del psp !

Rekomenduojami pranešimai

radau jau dekui labai dauk padejai <_< gerai ko cia dar paklausus ? :)

 

aij wa per interneta gal esi uzsidirbes gal gali parasyt man psl kokiu linku i pm arba i sita tema ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie topacio noreciau paklausti,jei tarkim nusiperku per ebay ten ziuriu kainos aina iki 200$ ir jei tarkim ten butu pabraizytas ekranas ar dar kokie isoriniai defektai nes per foto nelabai matosi ar aina pasikeiti virseli?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek suprantu tai psp virseli galima nusipirkti nauja pasikeisti o kad keistu ebay tai nemanau bet gal ? nzn tiksliai nes nesu pirkes dar per abay bet nzn gal ir keistu :D paklausk pas welnia zinos jis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai ne ebay kad man keistu kad kai atsiuncia as galeciau cia pasikeisti ir taip ar ten ant ekrano aina tas virselis kap ant telefono ar iskarto ekranas aina ir jis tieiogiai braizosi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na del tokio menkniekio manau "nesicackinsi" :D

nes dar siuntimas atgal tau kiek kainuos :D, nors nžn gal nereikia mokėt :]

 

To JAV010: na be puslapio mažai ką uždirbsi :D gali pasižiūrėt į paraša ten galima visai nemažai užsidirbt, bet jei nori ant kokio psp uzdirbt tai ilgai dirbsi be puslapio :D, bet jei refu turesi galima labai greit pasidaryt $$$ ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau kad referals reik :D bandziau reklamuot nieko gera :D 10 doleriu turiu jau pradziai :D o welniais jai as atsisiusiu psp is ebay ir is kur nors ar man i duotu nesm an 14 metu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

duotu :] kodel gi ne :]

man paciam 13, nuejas buvau i muitine ( del dealextreme siuntinio) viska dave :]

beje jei nenoresi nemoket muito, paprasyk is to kurio pirksi kad uzrasytu kad tai "GIFT" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

e welnias as esu jau senokai tame bux uzsiregines bet man duoda tik kokius 10 ar 12 paspaudimu kiekviena diena o daugiau negalima gauti ?ir man kazko kai registruojuosi tai praso pay pal id bet man neduoda jo niekur neraso net ant pacio pay pal :D ir ar eitu is pay pal i e golda pervesti pinigus ar atvirsciai ?

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai aisku o del daba tu persiuntimo ir pay pal i e gold arba is e gold i pay pal imanoma ? ir as nusipirkciau gera psp uz 200 doleriu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai aisku o del daba tu persiuntimo ir pay pal i e gold arba is e gold i pay pal imanoma ? ir as nusipirkciau gera psp uz 200 doleriu ?

Nusipirktum, be siuntimas apie 35-50$.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.