aurys67

Xbox pirkimas is gamestation.co.uk

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nusprendžiau nusipirkti xbox 360 slima. Kiek žiūrėjau Lietuvos parduotuvėse visi jie gan brangus taigi nutariau pirkti iš užsienio. Radau pigių xbox'u gamestation, bet naršydamas po temas kiti sako, kad gamestation siunčia iki 1kg. Ar tai tiesa?

Redagavo aurys67

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusprendžiau nusipirkti xbox 360 slima. Kiek žiūrėjau Lietuvos parduotuvėse visi jie gan brangus taigi nutariau pirkti iš užsienio. Radau pigių xbox'u gamestation, bet naršydamas po temas kiti sako, kad gamestation siunčia iki 1kg. Ar tai tiesa?

 

Tiesa ,bet yra visokiu pirktanglijoje.lt ir pns. Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos nuo uzsenio nesiskiria seip palyginus,tirkai 200-100 lt skirtumo nera,PLM shopas geriausias dar ir susikomplektuot gi gali iskart uzsisakyt atrista konsole ir greitai gausi nereikes savaiciu savaites laukt kol atsius,PLM greitai dirba pristatys savaites begyje,taip kad nesuk galvos su tokiais niekais ir pirk is PLM shop'o,visi kas pirko ar naudojo PLM paslaugos visi liko patenkinti,nesu mates dar nei vieno skundo apie plm.

Jei man reiktu konsoles naujos rinkciausi tik PLM shopa,susikomplektuociau konsole pagal save,dar man rodos jei atsirisi konsole gali pasirinkti kokius zaidimus nori harde turet. Nera brangu,patogu,greitai,kokybiska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neapsimoka pirkti. Kaina ~672lt uz 250gb Slima + siuntimas ~100lt. Gaunasi 770lt, bet neturesi lietuviskos garantijos, neturesi asmenines konsultacijos, nuolaidu flesinimams, atnaujinimams ir t.t

 

Reziume: pirk ir PLM shopo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, Ebay siunčia daugiau negu 1kg?

 

Jei siuncia i LT, tai taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats pirkau iš parduotuvės, prieš pora metu labai didelius pinigus mokėjau. Dabar padaryčiau papraščiau, paieškočiau lietuvoje kas parduoda. Galima mažai naudota nusipirkt už gerą kainą. Tereik paieškot, va pusbrolis už 500 lt nusipirko SLIM 250 gb nefleshinta, su deže, gal žaistas pora mėn o stovis labai geras. Patenkintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos nuo uzsenio nesiskiria seip palyginus,tirkai 200-100 lt skirtumo nera,PLM shopas geriausias dar ir susikomplektuot gi gali iskart uzsisakyt atrista konsole ir greitai gausi nereikes savaiciu savaites laukt kol atsius,PLM greitai dirba pristatys savaites begyje,taip kad nesuk galvos su tokiais niekais ir pirk is PLM shop'o,visi kas pirko ar naudojo PLM paslaugos visi liko patenkinti,nesu mates dar nei vieno skundo apie plm.

Jei man reiktu konsoles naujos rinkciausi tik PLM shopa,susikomplektuociau konsole pagal save,dar man rodos jei atsirisi konsole gali pasirinkti kokius zaidimus nori harde turet. Nera brangu,patogu,greitai,kokybiska.

 

tai kad visos konsoles plm shop'e dabar yra nefleshinamos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.