narkata

Įtartini nariai (Palengvinam darbą Strike Team)

Rekomenduojami pranešimai

Tiesiog parašykite čia forumo nario nika ir mes patikrinsime ji

 

Štai radau šiandien pora nusikaltėlių kurie prisikūrė po keletą Loginu

 

Patinas

Nuotrauka

Diesell

Nuotrauka

Redagavo narkata
  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bet tai kiek prisikūręs patinas. :oo

 

Gali patikrint dar Mindoza, nes daug ten jų yra su tuo pačiu, tik skaičiai pridėti ir pan.

Redagavo Nuggles
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet vertint gal protingai reiktu? pvz diesel, pries 2m registravosi pirma karta, po 4men antra (cia gal ir galima kazka prikabint), bet kad 2011m prisiregistraves ir nenaudoja senu useriu, tai gal ir nesikabinkim, gal zmogus pamirdes slaptazodi, ir jau senu emailu nesinaudoja... mane ant tokiu irgi kelios svetaines prigaut galetu, seniau naudojausi inamu email, bet pasikeite neto tiekejas ir teko kaikur is naujo registruotis, nes i inamus manes jau nebeileidzia!

manau svarbiausia kad nepiknaudziautu!

seip gerai toks sarasas, bet nereikia iskarto pradeti spardyti ju, o pvz per konkursus patikrinti ar tik vienu niku dalyvauja, o ir impaleris prie registravimosi anketos galetu prideti jei jau matytas ip perspejima, su kitu niku sarasu, ir parasyti "jei forume pamatysim viena is tu niku - tau sakes! :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tiesiog po tokiu paviešinimu čia, nelabai norės kurtis nauju papildomu loginu (pvz. konkursu atžvilgiu)

Aišku yra visokiu variantu (pamiršai Password, Nika, E-mail, neįleidžia tavęs į sena e-mail) tad tokiu atveju, visada galima kreiptis į PLM administracija

Štai radau dar viena blogiuka, žiūrim į registravimo data skirtumas 5 dienos

Nuotrauka

Tiesiog pamačiau Lonsdale kad jis šioj temoj skaito ir tiesiog patikrinau aš ji ir žiūriu turi jis du loginus

 

O dėl konkurso, tai visada tikrinam laimėtojus , ar neturi papildomu loginu

Redagavo narkata
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet šiaip kiek žinau pas mane IP dažnai keičiasi (ZEBRA), tai kaip tokius sugaudyti?..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutokiais jau sunkiau yra, pas mane irgi keicias

Kai pirmoj nuotraukoj matote Patinas turi daug Loginu, bet aisku gali buti kad cia tie nikai skirtingu zmoniu, tiesiog jiems papuole tas pats IP kaip Patino, bet as manau kad cia jo yra sukurti, nes forume tik 31k vartotoju uzregistruota ir papuole 8 nikai su tuo paciu IP, Kiek zinau Zebras ar TEO didziausia rinka turi interneto, tai vartotoju turi tikrai daug jie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz...pas mane dinaminis ip ir pas mano kaimyna tas pats, tai viena karta uzsirasiau ip ir nuejau pas ji,pasirodo kad ir pas mane ir pas ji tas pats ip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomiai čia, būna visokių nesamonių, kad sutampa bet čia arba vis užmiršo slapt. ir loginus arba dėl kokių konkursų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip konkursai prasidejo nuo 2010 metu galo

Tai mazai kas zinojo kad cia bus rengemi konkursai ir jau prie 2-3metus prisikuria kruva loginu, bet seip pagal PLM taisykles draudziama tueti papildomu loginu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tarkim per routeri pajungti du kompai ir jais naudojasi du zmones,(kiek zn vidinis tinklas prie neto per routerio ip jungiasi, o prietaisu ip lieka vidiniame tinkle) tai jei pagal ip tikrinsi tai ne routerio ip matysi, ir tuo paciu du userius ant vieno ip? pvz koki mano ip matai? routerini, ar ta kuriuo routeris jungiasi prie neto, t.y. 77.87.13.88, jei sita tai juo naudojasi du laptopai ir tel... :D

jei sugalvociau kaimynam paskolint wlano ir jie uzsiregistruotu plm tai as bana gauciau? :D

jei sita ip matai tai laikas keisti taktika, zn kad nelengva bet reiketu mac sekti!

 

p.s. jei zrbra turi 31k naudotoju, is ju didele dauguma turi modema-routeri, jungiantis tokiu gateway butu 192.168.1.254, o ip kaip zinoma turi pirmi 3 sutapti, o paskutinis skirtis, bet didziausias galimas 253 tai, jei tikrus pc ip matytumet tai zebra su modemais- routeriais tik 253 klijentus galetu tureti! :thumbup: (nu gerai kartais gateway buna 192,168.11.254, dar 253)

esme kad tam paciam tinkle negali buti dvieju vienodu ip, del to paciu pc ip lieka vidiniame tinkle, io i neta ikeliauja ip kuriuo modemas ar routeris prie neto pasijunges!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu šiaip ir pas mane jis kinta tas ip, bet juk vistiek ten du userius, tarkim susikūręs būtų, tai nieko, bet kai Patinas tiek prisikūręs, tai vistiek neleabai man tai patinka. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi ish mano ip yra sukurti du acc , vienas mano kitas brolio tai kaip suprantu kokiam konkurse galima tik su vienu dalyvaut kad bana negauciau ? :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi ish mano ip yra sukurti du acc , vienas mano kitas brolio tai kaip suprantu kokiam konkurse galima tik su vienu dalyvaut kad bana negauciau ? :DDD

 

netaip supratai, kadangi su tavo ip du acc, tu jau pazeidei plm taisykles, taip kad BYE BYE :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netaip supratai, kadangi su tavo ip du acc, tu jau pazeidei plm taisykles, taip kad BYE BYE :rolleyes:

 

Tai gal jau nereikia banint, jei du broliai susikure skirtingus acc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.