benas1

Nezinoma problema. HELP !

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Kaskada sugalvojau nusiflashint savo slima. Jį man nuflashino į +1.9 LT. Nu ir žaidžiau žaidimus sau gerai viskas veikė. Labiausiai žaidžiau Test Drive Unlimited 2 iš disko, ir sugalvojau įsirašyti i savo 16GB flešiuką. Įsirašiau aš tą žaidimą ir pajungiu, jis man neįsijungia, rodo juodą ekraną ir viskas, nieko nebegalima daryt. Kaip paleidau FIFA 11 man išmetė disc is unreadable. Kame problema, čia man užsirišo jis ar kaip ? Ką daryt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dae.bin failiuka turbut per fleshiuka atsinajinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad dabar turi taikyt specialu buda zaidimams paleisti po sio update.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei po nufleshinimo atnaujinai dashboarda tai dvd romas uzsirakino ir reiks per nauja flashint. kaina bus 50-120lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei po nufleshinimo atnaujinai dashboarda tai dvd romas uzsirakino ir reiks per nauja flashint. kaina bus 50-120lt

 

Ne į temą

nu gi PUSK tu is cia! atsirado visazinis :)

 

del problemos, tai tiksliau pasakyk koks dabar dashboardas kada live buvai...? pagal tai ka parasiai tai nematau kame gali but beda-game is dvd veikia, irasai i hdd ir jau nebeveikia... disk is unreadable butent tai ir reiskia, nejieskokit tame stebuklo!

dae.bin nuo dulkiu ant tuscio flesiuko nepaims stebuklingai ir neatsinaujins...

Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ta naujausia versija dashboardo, kur visai kitaip jis atrodo. I live jungiaus pries 3-4 men. Cia gal nuo naujo dashboardo, kai susiformatavau i usb ? Nu as nezinau, prasau padekit. Bet esu pasiryzes atrist i 3.0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kogero atsinaujines dae.bin kadangi pas tave naujas dash... teks flesint i 3.0 :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

aciu visiem uz minusus kokie jus draugiski.

 

Ne į temą

nerasyk nesamoniu niekas minusu nedes ir beje pasiskaityk savo nicka is kitos puses :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.