aiva11

kaip pakeisti region?

Rekomenduojami pranešimai

gal kas galit pasakyti kaip pakeisti regiona niekaip nepakeicius is afrikos i anglijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galit pasakyti kaip pakeisti regiona niekaip nepakeicius is afrikos i anglijos

 

O iskur pas tave Afrikos regijonas ? Pas mane panasi problema, Kazkada pasikeiciau is UK i PL location ir neleidzia atkeist rase po metu tik galesiu o dabar kai atsinaujino viskas net nerandu apie pakeitima nieko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pacoi pradzoi rasiau beleka ir pasidare taip dbr noriu padaryt kad butu uk ir niekur nerandu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pacoi pradzoi rasiau beleka ir pasidare taip dbr noriu padaryt kad butu uk ir niekur nerandu

 

Eini į Settings ir susirandi Initial Setup ar kažkas panašaus, ir pasirinksi UK vietoj Afrikos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalima, ms panaikino sia funkcija nes visi pasirodzius free contentui keisdavo regiona.

 

 

Tai ka siulai daryt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pacoi pradzoi rasiau beleka ir pasidare taip dbr noriu padaryt kad butu uk ir niekur nerandu

 

pries rasant reik pagalvot ka rasai o ne rasyt beleka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš prieš pora metų kai buvau žalias pasikeičiau Location PL, nes norėjau pirkt MS point ir Gold Membership. Ir gavosi taip kad man parašė kad bus po metu bus galim pakeist tik. Metai dar nepraėjo bet šios funkcijos neberandu. Kaip daryt, viskas lenkiškai, ar įmanoma ka nors padaryt ? Laukt kol metai praeis ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenusišnekėk martynukazzz, viskas galima pats buvau pasikeites iš USA į UK, nežinot nerašykit!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenusišnekėk martynukazzz, viskas galima pats buvau pasikeites iš USA į UK, nežinot nerašykit!

 

Rasei i ms supporta ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.