HnrKS

Baterijos laikas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, dar viena problema. Naktį pasikraunu telefoną, vakare jis jau rodo, kad baigia išsikraut... Esu pasidaręs daug ką, kad „valgytu“ bateriją mažiau, bet tai nepadeda. Galima kaip nors prailgint laiką?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu žaidi ir panašei taip ir rodo.Pažiūrėk kas naudoja baterija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu žaidi ir panašei taip ir rodo.Pažiūrėk kas naudoja baterija.

 

Berods neturiu nė vieno žaidimo :thumbsup4:

Bateriją naudoja: Budėjimas (47%), Laukimo būsena (43%), Ekranas (7%), „Wi-Fi“ (2%), Sygic (2%) ir iGO (2%)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo panasiai. Laike akumas para laiko. Speju del prasto rysio, nes kaime beveik jo nebuvo isvis is omnitel puses. Dabar sedziu su Tele2, beveik nieko neveikiant su telefonu islaike 7 paras :thumbsup4: Tuo metu pazaidziau puse val angry birds, kasdien zadintuvas skambedavo ir kelis kartus skambinau neilgai ir pasitikrindavau kiek valandu. Laikau isjunges visokius wifi 2g 3g internetus. Telefonas Sony Eriksonas xperia active. Na pats likau nustebes kaip po savaites naudojimosi ir kasdienioo krovimo taip atsigavo ir laiko 4-7 paras, aisku pirmosios dienos dar buvo kad idomus buvo ir ilgiau ji ciupinedavau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WOW... Nesitikėjau, kad ryšys tiek daug reiškia.. Na taip, pas mane labai mažas ryšys (labai dažnai rodo, kad ryšio nėra....) Nejaugi, kortelės pakeitimas tiek daug reiškia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WOW... Nesitikėjau, kad ryšys tiek daug reiškia.. Na taip, pas mane labai mažas ryšys (labai dažnai rodo, kad ryšio nėra....) Nejaugi, kortelės pakeitimas tiek daug reiškia?

 

tiek daug reiskia siustuvo darbas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir šeip kai kurių telefonų silpnos baterijos imontuotos, tai dėl to ir nelaiko ilgai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš praktikos dar žinau, kad jei tenka pabūt bent 4-6h tokioj vietoj, kur tarkim dar čiut čiut traukia HSDPA, bet jau telefonas norėtų persijungt į EDGE, tai per tas valandas telefonas ištisai ir junginėsis pirmyn atgal, ir taip žiauriai kraus batarkę. Per 8 darbo valandas man būnant darbe tokioj vietoj, baterija išsikraudavo ~80 procentų :thumbsup4: Ir taip, antena labai įtakoja bateriją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.