narkata

Sony Entertainment / PlayStation Network Scheduled Maintenance

Rekomenduojami pranešimai

Nesuprantu, ko čia taip visi verkia kad neveikė psn ir FB ir .t.t. Man tai kažkaip nei šilta nei šalta. Neveikia, na ką padarysi. Atsiprašė, ne Jų klaida. Atgavom tas dienas kol neveikia.

Bet per psn vakar dar buvo problemos su žinučių rašymu man, kaip per kokius naujus išsiunti žinute, o ji tik ateina po poros valandų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, ko čia taip visi verkia kad neveikė psn ir FB ir .t.t. Man tai kažkaip nei šilta nei šalta. Neveikia, na ką padarysi. Atsiprašė, ne Jų klaida. Atgavom tas dienas kol neveikia.

Bet per psn vakar dar buvo problemos su žinučių rašymu man, kaip per kokius naujus išsiunti žinute, o ji tik ateina po poros valandų :)

Suprantu, kad tau neaktualiu online žaidimai su draugais!!!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu, kad tau neaktualiu online žaidimai su draugais!!!!!!!

Kad yra tik du draugai kurie turi konsoles ir abu buvo išvažiavę, ir neturim vienodu žaidimu kartu kartu lošt.

Na bet esme, kad man nieko baisaus neatsitiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@CerberusLT, vargiai, bet veikia. Atsijunginėja kas kelios min, visą dieną taip, perėjau Metro:LL ir nemažiau 10x mane disconnectino :poker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu, kad tau neaktualiu online žaidimai su draugais!!!!!!!

M8 pls.

 

Nepamokslausiu ka savo laisvalaikiu zmones turetu veikti, bet per Kaledas online gaming nera didziausias prioritetas asmeniskai.:>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

M8 pls.

 

Nepamokslausiu ka savo laisvalaikiu zmones turetu veikti, bet per Kaledas online gaming nera didziausias prioritetas asmeniskai.:>

Kiekvienas gyvena savo gyvenama. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eJ9jUXb.jpg

 

 

PlayStation Network is offline for scheduled maintenance from 17:00 on Thursday 15 January 2015 until 21:00 GMT.

During the maintenance, you will be unable to access the following services:

  • PlayStation Store on all devices.
  • PlayStation Network Account Management.
  • PlayStation Network Account Registration.
  • Entertainment services.
  • Online gameplay - however, you may still play online if you are already signed into your SEN account via the relevant device before the maintenance begins.

In addition, you will not be able to sign in to PlayStation Network from eu.playstation.com.

During this maintenance, you can continue to collect in-game trophies and these will be updated on your profile once PlayStation Network is back up and running.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kol dar veikia psn reikia kuo greičiau užstatyti siųsti evolve beta, šeštadienį prasidės. Išdėjau į šuns dienas juos, kad alpha net neveikė matchmakingas, ir šiandien gavau kitą kodą betai, žiūrėsim :)  *net ne beta o technical test demo. 21GB. Padoriai :)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

psnmaintenance530.jpg

 

The one-hour maintenance period will run from 10:30 PM PT to 11:30 PM PT on October 25, which comes out to 1:30 AM ET to 2:30 AM ET on October 26.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.