Oskaritas123

Del baterijos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,turiu problema del Ipod touch 4 beterijos.Tai va as palieku krautis visa nakti,ryte paziuriu kad pasikrove tik 95%.Pora minuciu prisedu prie jo,jau 88%.Gal galit patark ka reiktu daryt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk visiškai nusodint telefono bateriją, kokius 2-3 kartus. Jei tai nepadės, gali tekt keist bateriją

 

Kita vertus, dar gali peržiūrėt veikiančių programų sąrašą, gal jis labai ilgas, todėl greitai sodina tavo bateriją

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ka nors rimtesnio zaidima pasileidi tai nenuostabu. Visada iskrauk savo baterija iki maziau negu 20%. Tada krauk iki 100%, ir tada iskrovinek ir tada tik del kai nukrenta iki 20%. Ir taip visada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ar toks dalykas ant ipod įmanomas, bet pabandyk paieškot informacijos kaip perkalibruot bateriją (Calibrate/Recalibrate). Man ant androido kai buvo pradėjus baterija grybaut tai padėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima tai padaryti. Tik pats jai nenusimanai nedaryk, nes ekrana dar netycia suskaldysi megindamas isimt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man lygiai tas pats o ipod gal tik 1men tad manau kad tai normalu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iPode daug kas priklauso nuo esancio jame iOS, 4g geriausias iOS buvo4.3.3, baterija laike ilgai, iOS5 ir iOS5.0.1 baterija valgo ir taip labai neblogai. Jei tavo ipodas jailbreikintas tai paieskok Cydia programeles iOS5 Battery Fix, vieni raso kad ji nieko nepadeda kiti raso, kad keliais procentais taupo. Esu isidejes ir as is pradziu atrode kad liktais ir taupo po to liktais ir ne. Bet ja instaliavus reikia baterija pakrauti pilnai, raso tik po to pasijaucia jos efektyvumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iPode daug kas priklauso nuo esancio jame iOS, 4g geriausias iOS buvo4.3.3, baterija laike ilgai, iOS5 ir iOS5.0.1 baterija valgo ir taip labai neblogai. Jei tavo ipodas jailbreikintas tai paieskok Cydia programeles iOS5 Battery Fix, vieni raso kad ji nieko nepadeda kiti raso, kad keliais procentais taupo. Esu isidejes ir as is pradziu atrode kad liktais ir taupo po to liktais ir ne. Bet ja instaliavus reikia baterija pakrauti pilnai, raso tik po to pasijaucia jos efektyvumas.

 

Gal zinai koks tas vadinamas source(Ten kur manege,sources,edit,add...)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ka nors rimtesnio zaidima pasileidi tai nenuostabu. Visada iskrauk savo baterija iki maziau negu 20%. Tada krauk iki 100%, ir tada iskrovinek ir tada tik del kai nukrenta iki 20%. Ir taip visada.

 

 

o tikrai visada reikia leisti telefonui issikrauti zemiau 20% ribos? kadangi as esu kazkur skaites kad tik pirmus kartus taip reiketu daryti,o po to priesingai reikia neleisti baterijai issikrauti zemiau nei nurodyta riba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau nezinau, bet kai as taip pradejau daryt man pagerejo baterija.

Neleisk numirti tik, bet numirt i pora menesiu sveika yra. Geriausia iskrauti tarpe tarp 5-20% ir tada kraut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.