narkata

9# Mini Konkursas (Playmanija.lt) PS3 / Xbox360

Rekomenduojami pranešimai

Tai tada siuliciau nedalivauti tiems zmoniems kurie parduos savo priza :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau bandau gal pusvalandis kaip pastatyt, net galvojau iš nervų, kad pastatysiu iš PS3 žaidimų pilį, nes žymiai lengviau atrodo, o su šitom plonytėm UNO kortomis ir drebančiom rankom tik nervus gadint :P

Tuoj idėsiu tikriausia :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oj cia be sancu reikia tikrai storu kortu nes su plonom neimanoma as 2 aukstus sudejau vos atsikvepiau ir sugriuvo :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oj cia be sancu reikia tikrai storu kortu nes su plonom neimanoma as 2 aukstus sudejau vos atsikvepiau ir sugriuvo :P

 

Reikejo nekvepuojant delioti, kol pamelynuosi ir nugriusi :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kiek galite tiek darykite tu aukstu, nebutina tu penkiu aukstu nes ziuriu per sunku yra, bet nors ka tada originaliau padarykite :P kaip mindaugas1980 tanka uzdejo :P

Mindaugas1980 jei nori gali dalyvauti su savo tanku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kiek galite tiek darykite tu aukstu, nebutina tu penkiu aukstu nes ziuriu per sunku yra, bet nors ka tada originaliau padarykite :P kaip mindaugas1980 tanka uzdejo :)

Mindaugas1980 jei nori gali dalyvauti su savo tanku :)

 

Labai dekui, bet as xbox live nezaidziu, tai manau mane nereikia skaiciuoti, nes to goldo as nei pardavinesiu , nei pats naudosiu. Man patinka solo misijos :) Tegul geriau turi daugiau sansu tie kas tuos livus naudoja. Bet aciu uz mano ,,sedevro,, pripazinima narkata :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai dekui, bet as xbox live nezaidziu, tai manau mane nereikia skaiciuoti, nes to goldo as nei pardavinesiu , nei pats naudosiu. Man patinka solo misijos :P Tegul geriau turi daugiau sansu tie kas tuos livus naudoja. Bet aciu uz mano ,,sedevro,, pripazinima narkata :P

 

prasom :)

 

jo jau tada geriau dalyvauja tie kuriems reikia to goldo ar MS tasku , o ne tik del pardavimo, kad pinigu gauti

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.