wader

Google Nexus S

Rekomenduojami pranešimai

Tai va, po ilgu svarstymu ka imti atsirado sitas modeliukas sarase. Suprantu, jis senstelejas n sh*t, bet labai traukia originalus android sotas be jokiu gamintojo sudetu UI ar kokkio kito slamsto. Ka manot, ar ne per senas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, po ilgu svarstymu ka imti atsirado sitas modeliukas sarase. Suprantu, jis senstelejas n sh*t, bet labai traukia originalus android sotas be jokiu gamintojo sudetu UI ar kokkio kito slamsto. Ka manot, ar ne per senas?

 

Už jo kainą nieko geriau nerasi. Pats jo ilgai ieškojau, bet neradau su Super amoled ekranu. Subjektyvu, bet mano manimu 4 colių ekranas aukso viduriukas telefonams. Modelis jau gan pasenęs, bet jo galimybės ir greitis dar ne.... Žodžiu pirk ir nesuk galvos. Aišku jis turi ir minusų, tokių kaip nekoks išorinis garsas (kaip kam), kamera prastoka, bet kaip kam ko reikia........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Už jo kainą nieko geriau nerasi. Pats jo ilgai ieškojau, bet neradau su Super amoled ekranu. Subjektyvu, bet mano manimu 4 colių ekranas aukso viduriukas telefonams. Modelis jau gan pasenęs, bet jo galimybės ir greitis dar ne.... Žodžiu pirk ir nesuk galvos. Aišku jis turi ir minusų, tokių kaip nekoks išorinis garsas (kaip kam), kamera prastoka, bet kaip kam ko reikia........

 

Nu yra uz panasia kaina htc evo 3d, bet tai net nezinau :///

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, po ilgu svarstymu ka imti atsirado sitas modeliukas sarase. Suprantu, jis senstelejas n sh*t, bet labai traukia originalus android sotas be jokiu gamintojo sudetu UI ar kokkio kito slamsto. Ka manot, ar ne per senas?

 

Pala arba as maisau arba tu, galaxy nexus s isejo gal pries menesi pasenes? Gal turejai omenyje galaxy nexus one.

Arba as cia kazka maisau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala arba as maisau arba tu, galaxy nexus s isejo gal pries menesi pasenes? Gal turejai omenyje galaxy nexus one.

Arba as cia kazka maisau :)

 

1. Samsung/Google Nexus One

2. Samsung/Google Nexus S

3. Samsung/Google Galaxy Nexus

 

Nieko jis nemaišo, Nexus S yra senesnis modelis, naujausias yra Galaxy Nexus

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kur skaiciau, kad jo imti nebeapsimoka, nes ale pasenes, vieno branduolio... evo 3d netraukia del htc sense, nors gal iprasciau vel (turejau desire s)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Samsung/Google Nexus One

2. Samsung/Google Nexus S

3. Samsung/Google Galaxy Nexus

 

Nieko jis nemaišo, Nexus S yra senesnis modelis, naujausias yra Galaxy Nexus

 

MY BAD, kazkaip praleidau nexus s.

Kad nebutu OT tai, vieni lygina kad net Nexus s yra panasiai galingas kaip koks sensation ar panašus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MY BAD, kazkaip praleidau nexus s.

Kad nebutu OT tai, vieni lygina kad net Nexus s yra panasiai galingas kaip koks sensation ar panašus.

 

nu supranti, ne visada dual core gali stabiliau ir greiciau veikt negu single core, cia nuo softo nudirbimo prie to modelio labai daug reiskia. kai nexus s turi plika android ICS, kas labai daug pliusu atnesa siam modeliui tai jis greit ir veikia. man tik baime yra, kad lagins kokie zaidimai ar dar koks briedas bus. labiausiai is nexus mane vilioja stock ics :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet juk i kitus telefonus irgi gali isirasyti Vanilla Android

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet juk i kitus telefonus irgi gali isirasyti Vanilla Android

 

as toks zmogus, nemegstantis ROM'u kaitaliot, nebent root ir tada minmal tweaks pasidaryti. Tad pasiimsiu nexus s ir palauksiu kokios vasaros, gal iki to laiko isleis kazka major tad ir pasiimsiu atpigusi galaxy nexus :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu aš šį telefoną. Visai nieko, bet pvz: GTA3 jau sunkiai ant jo eina, tai nebent nežaisi žaidimų su juo. Pavyko nusipirkt man su super AMOLED ekranu, tai rodo viską puikiai. Dar minusas yra, kad ekrano stiklas ne Gorilla Glass, tai reikia saugot, kad nesusibraižytų. Šiaip nesigailiu, kad pasiėmiau, kaip už tokią kainą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wader o ka su telefonu zadi daryti, skambinti sms internetas ir viskas? Ar naudosi rimciau zaidimai navi , filmai ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wader o ka su telefonu zadi daryti, skambinti sms internetas ir viskas? Ar naudosi rimciau zaidimai navi , filmai ir pan.

 

movies, games, web, sms, call

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip xperia play nera is galingiausiu bet kadangi zaidimams sukurtas tai turetu vesti visus zaidimus bei valdymas pritaikytas jiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip xperia play nera is galingiausiu bet kadangi zaidimams sukurtas tai turetu vesti visus zaidimus bei valdymas pritaikytas jiems.

 

meh, atrodo pigus ir man sony ericssonu ekranai nepatinka. Jie kazkokie kitokie bent man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.