Doden

Reikėtų pagalbos(Apsispręsti)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, iškilo tokia dilema.Neina išsirinkti man pirkti konsolę kurią nors ar kompiuterį :/ Dabartinis kompiuteris yra kritinėj būklėj tai sumąsčiau pakeisti jį tik nežinau į ką. Visą laiką galvojau apie paprastą kompiuterį,už kokius 2000litukų, ir galvoje buvo nešiojamas,bet pagalvojęs,kad išeis nelabai galingas,tai biški atbaidė mane nuo to tai akys pakrypo link vienos iš dviejų konsolių x360 ar ps3. Galvojau apie tokius žaidimus,kaip lineage 2 kartais Silkroad,Nba ir panašiai,bet jei jau rinkčiausi konsolę apie pirmus du reiktų pamiršti. Man perkant daiktą svarbu,kad nereiktų kurį laiką jokių investicijų(apart dvd) ir panašiai,nusiperki ir gali naudotis kad ir po pusęs metų pasijungus eitų žaisti naujus grąjus.

Dabar norėčiau paklausti būtent apie konsolęs. Viskas remtusi į litukus,kurio išlaikymui reikėtų mažiau lėšų? Bet būtų galimybė naudotis visais siūlomais naujais žaidimais be papildomų išlaidų,kaip sakiau išskyrus dvd.Kaip supratot žaidimai būtų žaidžiami Offline rėžimu.

Ar visada yra būtina rašyti žaidimus į dvd ar rya galimybė žaisti iš hardo? Gal jūs pasakytumėt ką jus labiau vertinant ir kokią reikėtų rinktis iš x'o variantą ar ps3,nes konsolėse esu visiškai žalias nežinau kas su kuo valgoma ir panašiai.

Nežinau ar kas skaitys visas padrikas mano mintis,bet jei kas perskaitys ir atrašys būsiu dėkingas.

Žinau,kad šiais klausimais yra kalbėta ir kalbėta daug kartų,bet tikrai reikia patarimo.

Parašęs temą pamačiau kad lygtais ne vietoje ją sukūriau :/

 

Tu nori, kad kada nori, tada atsisėdi ir žaidi naujausius žaidimus, nieko nereiktų atnaujint, tad šiuo atvėju siūlau konsolę, nes su ja žaisi kada nori, kad ir naujausius, kad ir seniausius žaidimus. Kaip sakė martynukazzz, pasiimt xboxą, pasidaryt RGH, ir žaisti sau ramiausiai kuriuos nori žaidimus, nes tu juos nori žaisti Ofline režimu, žaisti, taip, kad čia tau priimtiniausias variantas. :whistling:

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikės pagalvoti nes turint x'ą reikia ir paprasto pc veikiančio normaliai,filmai intike ir panašiai+ dvd įrašymai. Su dabartiniu negaliu jungti vaizdo per visą ekraną:thumbsup4:.

Na bet dėkui už patarimus,biškuti apšvietėt kaip kas čia ta konsolę yra:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikės pagalvoti nes turint x'ą reikia ir paprasto pc veikiančio normaliai,filmai intike ir panašiai+ dvd įrašymai. Su dabartiniu negaliu jungti vaizdo per visą ekraną:thumbsup4:.

Na bet dėkui už patarimus,biškuti apšvietėt kaip kas čia ta konsolę yra:)

 

Ne į temą

o tai pc jau nebeimanoma atgaivint, jei problema tik fullscreen tai manau issprendziama!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pc yra 5 + metų senumo,ir aš čia betvarkydamas kažkokius laidukus ištraukęs buvau ir ne visus sukišau atgal nors veikia kaip veikė. Yra taip jungiu kokį video youtubėj full screen išmėto juostikėm ir užlūšta reikia rr daryti,atmeta rašo driverius,ir vėl susitvarko tipo win 7. Vistiek žadėjau kažką naujo pirkti :thumbsup4: savo jis atitarnavo jau Amd athlon3500+ 1gb ram geforce ar kaip ten 7600s ar kokia nebepamenu jau:) nors kol veikė nesiskundžiau:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.