Doden

Reikėtų pagalbos(Apsispręsti)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, iškilo tokia dilema.Neina išsirinkti man pirkti konsolę kurią nors ar kompiuterį :/ Dabartinis kompiuteris yra kritinėj būklėj tai sumąsčiau pakeisti jį tik nežinau į ką. Visą laiką galvojau apie paprastą kompiuterį,už kokius 2000litukų, ir galvoje buvo nešiojamas,bet pagalvojęs,kad išeis nelabai galingas,tai biški atbaidė mane nuo to tai akys pakrypo link vienos iš dviejų konsolių x360 ar ps3. Galvojau apie tokius žaidimus,kaip lineage 2 kartais Silkroad,Nba ir panašiai,bet jei jau rinkčiausi konsolę apie pirmus du reiktų pamiršti. Man perkant daiktą svarbu,kad nereiktų kurį laiką jokių investicijų(apart dvd) ir panašiai,nusiperki ir gali naudotis kad ir po pusęs metų pasijungus eitų žaisti naujus grąjus.

Dabar norėčiau paklausti būtent apie konsolęs. Viskas remtusi į litukus,kurio išlaikymui reikėtų mažiau lėšų? Bet būtų galimybė naudotis visais siūlomais naujais žaidimais be papildomų išlaidų,kaip sakiau išskyrus dvd.Kaip supratot žaidimai būtų žaidžiami Offline rėžimu.

Ar visada yra būtina rašyti žaidimus į dvd ar rya galimybė žaisti iš hardo? Gal jūs pasakytumėt ką jus labiau vertinant ir kokią reikėtų rinktis iš x'o variantą ar ps3,nes konsolėse esu visiškai žalias nežinau kas su kuo valgoma ir panašiai.

Nežinau ar kas skaitys visas padrikas mano mintis,bet jei kas perskaitys ir atrašys būsiu dėkingas.

Žinau,kad šiais klausimais yra kalbėta ir kalbėta daug kartų,bet tikrai reikia patarimo.

Parašęs temą pamačiau kad lygtais ne vietoje ją sukūriau :/

Redagavo Doden

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu pirksi orginalus - imk PS3. Atsirisi ir piratkes kepsi - XBOX.

Dar reiktu pagalvoti apie PS3 su jailbreak, bet jeigu kompas grabelis tai abejoju ar lengvai isikelsi tuos zaidimus. :)

As tavo vietoje imciau kompa, nes be kompo - niekur. As PS3 jau ~4 menesius turiu ir prie jo isleidau geriausiu atveju tik 20 valandu, nors ir yra laiko zaisti su juo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirk is skelbimu koki xbox 360 jasperi. ir tau liks kokie 1200lt ir galesi nusipirkt koki internetui panarsyt , referatams rasyt laptopa :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabartinis kompiuteris veikia tik,su vaizdo korta kažkas puliuoja,atidarius paveiksliuką kibinėja ir panašiai. Visai dabar likau susimaišęs,su pc nedirbu jokių darbų niekada ir nedirbau jų,dabar jį naudoju tik naujienoms pasitikrinti,ir tiek. Filmus manau eina ir per konsolę žiūrėti,dėl atrišimo tai nemanau,kad pirkčiau viską originalius žaidimus ir panašiai.

Dabar visai susipainiojau :? Na bet dėkui už greitus atsakymus.Dar reikės pagalvoti esmė tame,kad visą laiką sėdėti prie stalo pabosta:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu pirksi orginalus - imk PS3. Atsirisi ir piratkes kepsi - XBOX.

Dar reiktu pagalvoti apie PS3 su jailbreak, bet jeigu kompas grabelis tai abejoju ar lengvai isikelsi tuos zaidimus. :)

As tavo vietoje imciau kompa, nes be kompo - niekur. As PS3 jau ~4 menesius turiu ir prie jo isleidau geriausiu atveju tik 20 valandu, nors ir yra laiko zaisti su juo. :)

 

Taigi zmogui reikia ne org ir jis zais offline tai kam ps3 siulai???

 

 

Imk jasperi 2009m daryk RGH playmanijoje ir galesi rasytis visus geimus i HDD :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi zmogui reikia ne org ir jis zais offline tai kam ps3 siulai???

 

 

Imk jasperi 2009m daryk RGH playmanijoje ir galesi rasytis visus geimus i HDD :):)

 

Manęs kažkaip netraukia padėvėta prekė velniai žino koks stovis ir panašiai,o padarius tą kažkokį RGH nereiktų įrašinėti į jokius dvd norit žaisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi zmogui reikia ne org ir jis zais offline tai kam ps3 siulai???

 

 

Imk jasperi 2009m daryk RGH playmanijoje ir galesi rasytis visus geimus i HDD :):)

 

Shet, nepastebejau, kad off.

O koki TV turi prie X/PS3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nenori investuoti į žaidimus tai imk XBOX, čia net ir kalbos būti negali. Kaip sakė martynukazzz, padarai RGH (+200Lt) ir nereikės kas kelis mėnesius atrišinėti iš naujo. Tai yra geriausias variantas ir mažiausiai finansų reikalaujantis. Vėliau nusperki nešiojamą kompiuterį už 1,5k ir manau išeis net Lineage pažaisti.

 

Štai daugiau informacijos apie RGH: http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=custompages&module=view&section=display&do=show&pageId=10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau pagal tavo pageidavimus geriau tau PC pirkti. Nereikės nieko nulaužinėti, pirkti diskų, perflashinėti ir pan. Už 2k gali nusipirkti normalų kompą, kuris pavežtų beveik visus naujausius žaidimus, vėliau jei trūks galios galėsi atnaujint. Pavyzdžiui prieš pusmetį mano pirktas laptopas už 1.6k veža Driver SF, COD: MW2, NBA 2K12 ir visus MMORPG. Tai PC už 2k veš dar geresnius.

 

Nes šiaip šios kartos konsolių siūlomi online, trophies/achievements ir pan yra vienas iš smagiausių konsolės privalumų, tai jei tu nesiruoši jais naudotis geriau žaist ant PC. O dar ir tavo įvardintiems žaidimams (sportas, MMO) žaisti puikiai tinka PC. Jei tau patiktų muštynės arba norėtum ekskliuzyvus išbandyt tai čia jau konsolės stiprioji pusė.

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už patarimus visiems.

 

Tv yra dabar tėvų kambarį samsung full hd atrodo,bet galvojau apie pirkimą sau nes manasis jau kuris laikas nusprogęs yra.

Muštynęs aš mėgstu,tik ant pc nebūdavo galimybės išbandyti daug,ir aplamai patinka žaidimai su istorijom ir panašiai,dar nieko prieš šaudyklęs esu ir mėgėjas.

Dėl tu online žaidimų tai aš dabar jau daugiau kaip metai nieko aplamai nesu žaidęs nei vieno,tad nusipirkus ar konsolę ar pc tikrai norėtusi pažiūrėti ką praleidau :)).

Jei pirkčiau stacionarų tai susitaupytų kažkiek nes turiu šiokį tokį monitorių 19.

Aš čia ir rašau,kad galėčiau apsispręst tarp pc ir konsolės:)o jūsų patarimai tikrai duoda naudos susidaryti vaizdą:)

P.S gal kas galit kokius kelis populiarius žaidimus pasakyti kurių nėra ant pc platformos? Tekken serija žinau(nors su simuliaturium eina)

Redagavo Doden

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemažai tų ekskliuzyvų yra kaip matai tymbarko liste. Na kadangi PS3 tau kaip ir atkrenta tai X360 tokios žinomiausios tai Forza serija, Gears of War serija ir Halo serija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku aišku:) tai ne per daugiausia ir prarasčiau dar:) Kiek žiūrėjau tai keletas,kurie gal ir būtų įdomūs,kurių nėra ant pc .

Šeip baido mane tas stacionaraus upgrade darymas po kiek laiko nesu mėgėjas tokiems dalykams,su šiuo pc 5 virš metų prabuvau nieko nedėjąs naujo ir išsiverčiau:)

O jei vis dėl to x slimą imčiau su juo daug problemų tvarkant,kad eitų be priekaištų viskas, nereikalaujant kas kelis mėnesius vėl nulaužt ir panašiai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku aišku:) tai ne per daugiausia ir prarasčiau dar:) Kiek žiūrėjau tai keletas,kurie gal ir būtų įdomūs,kurių nėra ant pc .

Šeip baido mane tas stacionaraus upgrade darymas po kiek laiko nesu mėgėjas tokiems dalykams,su šiuo pc 5 virš metų prabuvau nieko nedėjąs naujo ir išsiverčiau:)

O jei vis dėl to x slimą imčiau su juo daug problemų tvarkant,kad eitų be priekaištų viskas, nereikalaujant kas kelis mėnesius vėl nulaužt ir panašiai?

 

tai kaip rase anksciau,pasidarai rgh ant xbox ir zaidi sau tik reiks slim 250gb tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip rase anksciau,pasidarai rgh ant xbox ir zaidi sau tik reiks slim 250gb tada

 

Aišku dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.