osor

Neprisijungia prie XBL po updato

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi man dar blogai :) .Mano xbox'as po update negali prisijungt prie xbox live , kas čia per nesamone?! :) . Zinokit viska isbandziau, ir kalbejau su xbox asistentu ir pasake kad lietuvoje nera xbox live serveriu (man atrodo jie melavo, nes kai turejau Gold isbandymui, viska veike kuo geriausiai) as istryniau visus DEMO zaidimus :wacko: ir nieko . Visa atmintine pratryniau, perupdatinau ir NIEKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Prasau padekite man o jei kas klaus ka raso, tai sako 30sek atjungti elekrtos kabeli ar routeri (padariau tai bet nieko) ACIU!!! :)

Redagavo osor

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidi originalius žaidimus ar turi iXtreme?

 

Deja pas mane orginalus, neseniai gavau dar jam garantija. aisku taisykles neleidzia sito , jau is anksto ziuru kur mano xbox hack tai kur pigiausia gali pasakyti :) bet aisku nenukrypkime.

 

tai man neveikia gal galetumete padeti man :) pas mane xbox 360 slim :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja pas mane orginalus, neseniai gavau dar jam garantija. aisku taisykles neleidzia sito , jau is anksto ziuru kur mano xbox hack tai kur pigiausia gali pasakyti :) bet aisku nenukrypkime.

 

tai man neveikia gal galetumete padeti man :) pas mane xbox 360 slim :wacko:

 

tai taip ir nesupratau jis pas tave fleshintas ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau, pas jį XBOX'as neflashintas.

 

osor, jei pas tave viskas legalu, tada tau priklauso pilnavertė techninė pagalba. Gali kilt keblumų tik tada, jei kompas pirktas užsienyje. O techninio serviso Lietuvoj irgi tikrai nėra, bet kaip supratau, čia pas tave daugiau programinės, o ne "geležinės" bėdos. Pabandyk kreiptis į gamintoją elektroniniu paštu ir internete pagooglint. Na, o jei visgi apsispręsi hackint konsolę, niekada žaisdamas LIVE nebegalėsi būt ramus, kad negausi bano.

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau, pas jį XBOX'as neflashintas.

 

osor, jei pas tave viskas legalu, tada tau priklauso pilnavertė techninė pagalba. Pabandyk kreiptis į gamintoją elektroniniu paštu. Na, o jei visgi apsispręsi hackint konsolę, niekada žaisdamas LIVE nebegalėsi būt ramus, kad negausi bano.

 

Aciu už atsakymus. Vienu zodziu kreipiausi i tuos melagius anglus xbox.com. sakiau problema ten sprendziau su jais 3 kartus... tai nieko ir pasake kad lietuvoje nera xbox live serveriu :) jie melagiai nes kai turejau isbandymui gold 1men tai viskas OK o kai baigesi ,prejo savaite ir neveikia sako: can not conect to xbox live. :wacko: , ir pas mane orginal nes neseniai gavau. Dar pridesiu: kad jis pirktas vokietijuje.

Redagavo osor

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu už atsakymus. Vienu zodziu kreipiausi i tuos melagius anglus xbox.com. sakiau problema ten sprendziau su jais 3 kartus... tai nieko ir pasake kad lietuvoje nera xbox live serveriu :) jie melagiai nes kai turejau isbandymui gold 1men tai viskas OK o kai baigesi ,prejo savaite ir neveikia sako: can not conect to xbox live. :wacko: , ir pas mane orginal nes neseniai gavau.

 

LIVE niekada serverio Lietuvoje ir neturėjo. Manau, mūsiškiai jungiasi prie lenkiško arba UK serverio. Tik, aišku, dėl valstybių neatitikimų gal kiek kenčia ping'as, bet prie dabartinių interneto greičių šitą problema vis labiau tampa niekine :)

 

Pasiūlysiu gal kiek kvailoką ir primityvią išeitį: palaukt kito dashboard'o atnaujinimo. Galbūt jis išspręs tavo problemas.

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu už atsakymus. Vienu zodziu kreipiausi i tuos melagius anglus xbox.com. sakiau problema ten sprendziau su jais 3 kartus... tai nieko ir pasake kad lietuvoje nera xbox live serveriu :) jie melagiai nes kai turejau isbandymui gold 1men tai viskas OK o kai baigesi ,prejo savaite ir neveikia sako: can not conect to xbox live. :wacko: , ir pas mane orginal nes neseniai gavau.

 

Nu tai baigės tau Gold trialas, tu gal neužsipirkai iš naujo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad kam pirkti jei as isvis negaliu prisijungti prie live :wacko: .jei usipirksiu neveiks nes kai susikuri nauja acount ant xbox.com tai gauni 1men nemokamai cia tokia akcija. taigi kad mano xbox'as isvis nesijungs :) .

sako ir kitiems taip yr...

 

o kiek lt kainuos tas hack nors dar nenoriu hack ant xbox360 S, jis pagamintas pries 2011m 07M.

Redagavo osor

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad sakei tau jau baigėsi 1 nemokamas mėnesis, dabar sakai kad dar nesibaigė

 

nes kai turejau isbandymui gold 1men tai viskas OK o kai baigesi ,prejo savaite ir neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad kam pirkti jei as isvis negaliu prisijungti prie live :) .jei usipirksiu neveiks nes kai susikuri nauja acount ant xbox.com tai gauni 1men nemokamai cia tokia akcija. taigi kad mano xbox'as isvis nesijungs :) .

sako ir kitiems taip yr...

 

o kiek lt kainuos tas hack nors dar nenoriu hack ant xbox360 S, jis pagamintas pries 2011m 07M.

 

ziurint ar nori naudot diskus tai fleshinimas o jai be disku tai RGH daugiau info forume tikrai rasi :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad sakei tau jau baigėsi 1 nemokamas mėnesis, dabar sakai kad dar nesibaigė

 

:wacko: netaip supratai. man jau baigesi, bet galiu susikurti kita acount ir duos nemokamai 1men Gold, bet sakau kad mano xbox'as ataip neprisijungia nors ir turesi gold. O pas tave orginalus ar nuhakintas ?

Redagavo osor

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ta xbox live test padaryk ir prisijungs. Bent as taip darau kai neprisjungia kartais. Man veikia :P

 

 

Dariau gal koki 20 kartu nieko, kiekviena karta :P:). o pas tave gold? ar isbandymas gold

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nufotkink koki tau errora meta, nes jus cia visi kaip matau gryba pjaunat daugiau nk.. :P

nustatymai negeri tai ir nesijungia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.