guma147

Norėčiau nusiflashinti xbox į naujausią 3,0 LT versiją, BET !

Rekomenduojami pranešimai

Krč turiu as slimą su LT2.0, žaidžiu visus geimus ac:revelations ; gears of war3; forza4 ; ir t.t. (turiu įvairių su xgd3 ir su AP25) - iki šiol visi veikė. Tad nusprendžiau įsirašyti KOM:Reckoning (kazkas panasaus) ir NBA 2k12... Nu aisku jie abudu neveikė man ( cia dėl to, kad mano LT per senas ? ) Jeigu per senas, ne bėda ! Juk galima nusiflashinti :) BET ! Mano draugas irgi flashinosi konsolę (FAT - jasper) į 3.0, nu viską jam meistrelis padarė, tada jis atvarė pas manes pasiskolinti pvz: darksouls ; ac:revelations ; MW3... Nu ir jis parsinešė tuos žaidus namo ir nie vienas jam neveikė, todėl dabar as mąstau : Jeigu senesni mano įrašyti žaidimai veikė ant 2.0, tai ar tie patys žaidimai veiks ir ant naujo 3.0 ?

 

Ačių už atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krč turiu as slimą su LT2.0, žaidžiu visus geimus ac:revelations ; gears of war3; forza4 ; ir t.t. (turiu įvairių su xgd3 ir su AP25) - iki šiol visi veikė. Tad nusprendžiau įsirašyti KOM:Reckoning (kazkas panasaus) ir NBA 2k12... Nu aisku jie abudu neveikė man ( cia dėl to, kad mano LT per senas ? ) Jeigu per senas, ne bėda ! Juk galima nusiflashinti :) BET ! Mano draugas irgi flashinosi konsolę (FAT - jasper) į 3.0, nu viską jam meistrelis padarė, tada jis atvarė pas manes pasiskolinti pvz: darksouls ; ac:revelations ; MW3... Nu ir jis parsinešė tuos žaidus namo ir nie vienas jam neveikė, todėl dabar as mąstau : Jeigu senesni mano įrašyti žaidimai veikė ant 2.0, tai ar tie patys žaidimai veiks ir ant naujo 3.0 ?

 

Ačių už atsakymus

 

XGD3 ir AP25 žaidimai kurie veikė ant LT 2.0 ant LT 3.0 neveiks, reikės juos perleisti per Abgx 1.6 ir iš naujo įrašyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikės perleisti per naujausią abgx ir įsirašyti per naują juos.

 

Oi DoZyMaY greičiau atrašė pasirodo :)

Redagavo robZombie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasvarstyk kiek laiko dar galvoji turėt savo XBOX 360 ir ar naudosies LIVE paslaugomis. Jei nesinaudosi LIVE ir planuoji turėt kompą dar bent kokius 2-3 metus, kreipkis pas meistrus dėl RGH.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam yra gidas kaip paruošti naujus žaidimus (LT+3.0 paruoštus) į LT+ 2.0. Pasižiurėk gidų skyrelyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.