tymbarkFM

The Hobbit: An Unexpected Journey

Rekomenduojami pranešimai

Buvau pirmadieny, net nusitempiau drauge kuri fantastiniu filmu labai nemegsta, ir jai patiko!

Siaip filmas geras, atmosfera puiki, BET jautesi, kad rasyta vaikams.

 

 

Ziedu valdove kovos buvo sudetingesnes, o dabar visos vienodos. Mazdaug nesvarbu pries ka nykstukai kovoja, ar pries kelis trolius ar pries tukstancius goblinu, jie vienodai gauna malku ir paskutine akimirka ateina gendalfas ir visus isgelbeja. Taip pat tas ten bitchas gavo is kuokos y galva, jy ten pamete gerokai, padauze, pakandziojo didziulis suo, tas bitchas pagulejo, gendalfas paliete ir jis sau atsikele. Arba goblinu urve kai saude streles, jas atmuse su kardu, tada paseme kopecias ir visos streles pataike buten y jas. Nu bullshit. Ziedu valdove jie kur tik ejo ten gavo malku, kiekvienos kova turedavo ilgalaikias pasekmes. Kaip kad jie gyne ta pily, bet pralaimejo del ko prarado namus ir teko visiem isvykti, arba kai buvo kalne ir gendalfas pasiaukojo, kad visus isgelbetu. Va to man truko ir hobite, nes dabar buvo kaip eilinis filmas kuriame pagrindiniams herojams negali nutikti nieko blogo.

 

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai sakai, bet nereikia pamiršti, kad Hobbitas ir yra pasaka vaikams. O filmas skirtas jau vyresnei auditorijai. Scenarijus negali drastiškai skirtis nuo knygos ir labai gerai, kad nesiskiria. O Galdalfo nuvertinti nereikėtų - burtininkas niekada nevėluoja, nei pasirodo per anksti, jis visada atvyksta reikiamu metu :) Jei vertinti kaip filmą su originaliu scenarijumi, galbūt ir yra tokių standartinių herojinių filmų banalybių, bet visgi čia knygos ekranizacija ir velniškai gera, mano manymu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As labiau noreciau, kad jie perdarytu senajy lotr, vienai knygai skirtu du filmus(nes tikrai nemazai knygos turinio praleido), ir su visom naujom technologijom viskas atrodytu dar geriau. Nesakau, kad hobitas blogas filmas, jis puikus, pati atmosfera to didziulio fantasy pasaulio tikrai islaikoma ir siuzetas ydomus, bet po ziedu valdovo hobitas man per daug vaikiskas. Jauciasi nebe taip. Tiesiog Lotr toks geras, kad jy sunku pranokt. Matosi, kad pirmas Tolkino darbas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu nestas visom išsakytom mintim. Labai laukiau šito filmo, bet... Išėjau iš kino salės ir padariau išvadas, pažiūrėjau ir užmiršau. Supraskit teisingai, filmas tikrai nėra blogas, tačiau manęs jis niekuo nesužavėjo ir nepavergė. Asmeniškai man nebuvo nei vieno "eik tu na...." momento, kaip pasakytu skustas kaktusas. Pasijaučiau, lyg paprasčiausiai žiūrėčiau dar vieną serijalo seriją. Greičiausiai pats dėl to esu kaltas, nes tikėjausi žymiai daugiau iš filmo ir teko nusivilt. Kai ėjau į "Žiedų valdovo" premjera, išėjęs iš salės buvau likęs be žado. Nieko panašaus niekada nebuvau matęs, o dabar - meh, viskas jau matyta ir girdėta. Gaila.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai daug vietų lėkštų tokių. Kovos (kaip ir visa kelionė) nuobodžios, nebėra jokio įspūdžio. Antros dalies tikriausiai išvis nežiūrėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man keista tikrai kodėl tokie nekokie atsiliepimai apie filmą. Na bet dėl skonio nesiginčijama :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujasis teaser traileris antrosios dalies - The Hobbit: The Desolation of Smaug - jau antradienį, birželio 11 d.!

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.