seniecka

Apklausa

Koki zaidimu naujienu portala laikote ir naudojates ?  

25 nariai prabalsavo

  1. 1.

    • Gamespot
      11
    • Ign
      1
    • Google
      5
    • Kita...
      8


Rekomenduojami pranešimai

Prasau balsuoti ! 8)

 

Balsavau uz Ign nes nesenei vel pradejau juom naudotis ir manau Ign paieskos sistemo ir visa kita yra patogiau negu gamespote... taip pat nereikia ilgai laukti kol uzkraus , iki tol gamespote narsydavau , bet dabar pasirinkau si portala.....

 

p.s Kaskadaise per Ign ziuredau clipus kol nepdare mokamu ziurejimu.. tada perejau prie gamespoto , bet dabar vel gryzau i Ign.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kita, nes naudojuosi ir IGN, ir GameSpot, ir GameSpy, ir dar eile kitu... :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai ner laik osekt tu naujienu, nebent laukiu kazkokio geimo pratesimo pvz GT, Flashpoint...

A naujienas tai pamatau linkomanijoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai ner laik osekt tu naujienu, nebent laukiu kazkokio geimo pratesimo pvz GT, Flashpoint...

A naujienas tai pamatau linkomanijoj

gal pakvietima galetum duot :D ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JO, GameSpota's letokai vartos... Tas biski sux. Bet issamus, buvau parsisiuntes reviu video, tai ten isnarsto graju po kauleli ir komentina profai, galima susidaryt gana gera supratima apie geima, kuris domina.

 

O kita vertus kitokiu labai ir nebandziau atidziai, kazaip nebuvo poreikio :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie ju profai yra lohai..... nes nemok vertint zaidimu , su savo yankiskom paziurom.... :twisted: , dazniausiai geriausi zaidimai ivrtinami duagiausia -7 balais , ne daugiau! :evil:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš retsykiais užsuku į gamespot'ą jei konors konkrečiai ieškau. Tik tokiu atveju. Šiaip tikrai neturėdamas ką veikti po jį nevaikštau. Priedo žiaurus flegma tas GameSpot..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš retsykiais užsuku į gamespot'ą jei konors konkrečiai ieškau. Tik tokiu atveju. Šiaip tikrai neturėdamas ką veikti po jį nevaikštau. Priedo žiaurus flegma tas GameSpot..:D

Oh yeah , he is......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš retsykiais užsuku į gamespot'ą jei konors konkrečiai ieškau. Tik tokiu atveju. Šiaip tikrai neturėdamas ką veikti po jį nevaikštau. Priedo žiaurus flegma tas GameSpot..:D

Oh yeah , he is......

Kaip studijuodamas anglų kalbą noriu pasakyt, kad negyvi daigtai negali būti he. :D nebent oh yeah, it is :mrgreen:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš retsykiais užsuku į gamespot'ą jei konors konkrečiai ieškau. Tik tokiu atveju. Šiaip tikrai neturėdamas ką veikti po jį nevaikštau. Priedo žiaurus flegma tas GameSpot..:D

Oh yeah , he is......

Kaip studijuodamas anglų kalbą noriu pasakyt, kad negyvi daigtai negali būti he. :D nebent oh yeah, it is :mrgreen:

ai tikslei..... Taisau : oh yeah it is!!! , srr biski suklydau , nepastebejau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D neswarbu gi tos klaideles menkos :D Gi ne English language forumas esam o PlayStation ir jis cia swarbiausias ir kas susije su juo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip besimokanciam lietuviu kalba, Impaler, nebuna daigtai, buna nebent daiktai:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip besimokanciam lietuviu kalba, Impaler, nebuna daigtai, buna nebent daiktai:D

joa , priebalsiu supanasejimas tariame - g , rasome - k :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.