FUZA

Rock Band Blitz

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Kūrėjas:Harmonix
Žanras:Ritmo/Muzikiniai
Režimai:SP
Išleidimo data:2012 trečias ketvirtis
Platformos:X360 (Xbox Live), PS3 (PSN)
Puslapis:http://www.rockband.com/games/rockbandblitz


http://www.youtube.com/watch?v=X85ycsb7Nhk

Smulkesnė info (EN)

Rock Band Blitz is an upcoming rhythm game in the Rock Band series from Harmonix Music Systems as a downloadable game for Xbox Live Arcade and PlayStation Network, due for release in the third quarter of 2012.[1] Unlike previous iterations of Rock Band, Blitz does not use special instrument controllers, instead allowing the player to use a regular console controller to match notes in a song, using gameplay mechanics similar to Harmonix' previous titles of Frequency and Amplitude. In addition to 25 songs that will ship with the game, the title is capable of using any songs the player has downloaded for Rock Band 3.
The game will come with 25 songs new to the Rock Band series. In addition, the game will work with all of the songs the player has previously downloaded for Rock Band 3, including those from the Rock Band Network, as well as the previous Rock Band games. The 25 songs included with the game can be exported as playable songs for Rock Band 3 as well. All future downloadable content for Rock Band 3 will also work with Rock Band Blitz. The following songs have been confirmed for inclusion with the game.
Soundtrack:
"A Little Less Sixteen Candles" Fall Out Boy
"Always" Blink-182
"Cult of Personality" Living Colour[6]
"Diamond Eyes" Shinedown
"I'm Still Standing" Elton John
"Jessie's Girl" Rick Springfield
"Kids in the Street" All-American Rejects
"Metal Health (Bang Your Head)" Quiet Riot
"Once Bitten, Twice Shy" Great White
"One Week" Barenaked Ladies
"Pumped Up Kicks" Foster the People
"Raise Your Glass" P!nk
"Shine" Collective Soul
"Shout" Tears for Fears
"The Wicker Man" Iron Maiden[7]
[edit]
Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantama kad cia mini game (XBLA, PSN), bet jausmas netas su pulteliu, o ne su instrumentu.. Kiek supratau Guitar hero uzrisamas, o kaip del rock band 4 serijos? Yra kokiu izniu apie tai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GH kūrėjai jau oficialiai paskelbė,kad GH serija užrišta...bent kol kas...jie ten kažką šnekėjo apie tai,kad bandys reinkarnuoti (prikelti) seriją iš pagrindų,tik neįsivaizduoju ką jie gali sugalvoti,nes man pats mandriausias ritmo žaidimų akcentas yra Rocksmith ir neįsivaizduoju ką ten mandriau galima sugalvoti...Dėl RB4 kol kas lyg ir nėra oficialių žinių,bet manau,kad sulauksim nes RB3 buvo finansiškai sėkmingas, ne taip kaip GH:WOR kuris man asmeniškai labai patiko,bet neatnešė finansinės naudos (taip pat kaip ir prieš tai išleistas GH:Van Halen) Activision'ui. Jei į temą tai manau,kad RB:Blitz bus tiesiog toks for fun mėgstantiems RB ir GH serijas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniskai man neperlabiausiai GH:WOR patiko, turbut del dainu turinio, bet GH:WT betkokiam skoniui tiko, tiek man tiek mano draugam. Turiu visus visu guitar hero zaidimus ir visus DLC, taipat Rock band1/2/3 ir DLC ~100gb (surinkau kiek tik rdau internete). Isvis GH serijos man geresnes uz RB, del to ziauriai nusivyliau, kad risa GH serija, o sitas RB:Blitz tiesiog kaip ir sakei 4 fun tarpine stotele :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia žinai skonio reikalas,esu perėjęs absoliučiai visas GH dalis (tame tarpe ir GH ir GH:80's) ir man asmeniškai nepatiko Aerosmith ir GH5,bet vistiek perėjau,o iš RB labiausiai patiko 1 dalis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia žinai skonio reikalas,esu perėjęs absoliučiai visas GH dalis (tame tarpe ir GH ir GH:80's) ir man asmeniškai nepatiko Aerosmith ir GH5,bet vistiek perėjau,o iš RB labiausiai patiko 1 dalis...

 

As tai net nebandziau ju pereit, tiesiog su draugais susirenki, muzikos reikia? -Reikia. Uzsiemimo kokio reikia? - Reikia. Va tada iseina i trasa guitar hero, net alus ir kokteiliukai uzsimirsta :D O zinai vistiek jai mikrofona isijungi, tai reik gerai zinomu dainu, kad galetu kasnors sudainuot :D Tai visi gerai zinomi hitai ir sueina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.